Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak szerintem vagyunk mi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem vagyunk mi, LMBTQ emberek kelépmutatolóak ha kirekesztésről van szó?

Figyelt kérdés

En biszek 27 eves srac vagyok es azt gondolom ,hogy sokkal jobban kirekesztoek vagyunk ,mint a nagy atlag tarsadalom, pedig folyton azt kerjuk,hogy fogadjon el mindenki ugy minket ahogy vagyunk.

Mondom mire gondolok...

Nem tudom elmondani hany meleg fiu utasitott vissza azert "mert mi van ha egy nap ugy kelsz h puncira vagysz!?" Tok butasag ez szerintem. De annyi pelda van : a nagyon feminin sracokat sokan lenezik; a rettento fius lanyokat akirol alig lehet megmondani fiu v lany csomo lany gusztustalannak tart; ha vkinek idosebb a pasija akkor tuti gold digger; ha valakinek fiatal a pasija akkor tuti ven perverz; a transznemuek helyzete parszerzes szempontjabol szerintem siralmas; rengeteg a rosszindulatu platykalas a melegek kozott es a kibeszeles; ha egy srac nem kockahasu es nem nez ki ugy mint Diego Sans es nem pozol az instan 2000 kovetovel akkor az mar nem is jo fogas... es megannyi ilyen mondat es sztereotipia van a mi sajat kozossegunkkel szemben, ahelyett ,h elfogadnank mindenkit es tamogatnank amig masnak nem artanak. Ti maskepp latjatok?



2021. nov. 1. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
2021. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Én még nem mélyedtem bele az ismerkedésbe, így nem tudom, hogy milyen az átlag, de én nem vagyok ilyen. Nincs semmi bajom a lányos fiúkkal, sem a fiús lányokkal (annyi, hogy nem vonzanak szexuálisan), nincs bajom a transzneműekkel és nem ítélkezek mások felett, amíg senkinek sem ártanak. Mondjuk az igaz, hogy elég nagyok a követelményeim, de addig semmiképp sem várnám el azt, hogy egy izmos, jóképű srácnak bejöjjek, míg magam sem nézek ki hasonlóan jól.
2021. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Kevered a szezont a fazonnal, meg az egyént az orientációval.
2021. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na,igen.

Nagy naivan,én is azt hittem még 10-en évesen,hogy a melegek mind kedvesek,lefogadóak,toleránsak,hiszen maguk is kisebbséghez tartoznak.


Aztán szépen lassan rájöttem,hogy ők is ugyanolyanok,mint az átlag ember.


Sokuk csak addig fogad el,amíg beleillesz abba a képbe,amit ő képes elfogadni.

Egy részük durván kompenzálni akarja ezzel kifejezetten a melegségét a társadalomnak,hogy ő nem ám olyan,mint az összes b-zi.


Más kisebbségekkel sokan ugyanolyan elutasítóak.

Pl rasszisták,akik tehetősebb családba születnek lenézik a szegényeket,ha valaki nem olyan férfias alkat,azt külön csoportnak kezelik.Mentális betegséggel élőket nem fogadják el,vagy nem érti meg,ugyanúgy,mint a társadalom átlagban.

2021. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biszexualiskent en magam is eltem mar at ilyen szitukat, amikor azt ereztem, hogy zar a kozosseg elottem. Ugyanigy megkaptam, hogy megbizhatatlan es csapongo lehetek, mivel a biszexekrol nincs jo tapasztalata senkinek. A masik kedvencem, hogy meg akarjak magyarazni, hogy en nem vagyok biszex csak “felek felvallalni, hogy meleg vagyok” igy valasztottam ezt az utat mert legalabb ugy erezhetem, hogy van valasztas es nalam az iranyitas. Hat mit is mondhatnek, megdobbento, hogy a heterok szemeben csak egy szimpla “b*zi” maradok a sajat kozossegem szemeben pedg egy “tapos b*zi”. Nem is tudom melyik a jobb. Vagy a sertobb. Az biztos, hogy a csapongo reszt kikerem magamnak, attol, hogy valaki biszex meg lehet huseges es vagyhat egy tarsra nemtol fuggetlenul. Igen sajnos a kirekesztes minden mikrokozossegben jelen van:(
2021. nov. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ezeket a dolgokat neked kéne elfogadni, magadban

Magaddal.

Ha biszex vagy biszex partnert keress szerintem ez így fer.

2021. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves hatos, szerintem meg idiotasagot irsz. Otos.
2021. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hatos? Miert lenne igy fair :D :D ne viccelj mar. Ha valaki meg akar csalni mert szar a kapcsolat akkor nem mindegy kivel csal meg?!
2021. nov. 3. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!