Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit szoktatok csinálni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok csinálni, amikor rátok jön, hogy szexelnétek valamelyik youtuberrel? Hol keresitek őt meg és mit írtok neki, hogy ne utasítsa vissza?

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan dolog, hogy rá tudj valakire úgy írni, hogy ne utasítson vissza.


Ez egy intim dolog, sokan nem hajlandóak csinálni egy random idegennel.

2021. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Dehogynem olyan. A következőt szoktam csinálni:


Megkeresem facebookon. Azt hazudom, hogy abban a városban lakok ahol ő. Mondom neki, hogy bármelyik nap bármelyik szakában rámírhat, és fél órán belül ott vagyok, ahol mondja, és leszopom. Aztán elutazok abba a városba, és ott vagyok néhány napig. Ha nem ír, akkor hazajövök.

2021. nov. 20. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Azt mondom neki, hogy támogatom patreonon 100 ezerrel, ha lefekszik velem. Visszautasíthatatlan ajánlat.
2021. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első körben azt kellene tudnod, hogy az illető meleg-e egyáltalán... Egyébként meg ha már van "recepted" akkor miért kérdezed? Ráírsz hogy tetszik neked (ne a nyilvános fórumán) s benne lennél ebben-abban. Kap naponta egy csomó hasonló megkeresést, ha nyitott a "rajongókkal" való ismerkedésre akkor meg kiválasztja ki neki a szimpi, ennyi.
2021. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 steven95 ***** válasza:
100%
Jaj, Te kis ellenállhatatlan...Ja, Nem.
2021. nov. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!