Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Képcseréből lehet bajom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képcseréből lehet bajom?

Figyelt kérdés

Mindig ha belemegyek utána bűntudatom van, hogy ki van ha kiderül. (Nem szoktam arcot mutatni)

De egyszerűen annyira felizgat, ha tudom, hogy valakinek az én képemre áll..

Egyébként csak kis beszélgetés után szoktam, meg akkor ha én is kapok, de mégis van bennem egy félelem.

Vagy pont emiatt izgat is?



2021. nov. 27. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Van baj. A baj az hogy nincs értelme. Nem képcserézni kell, hanem rácsatlakozni a jó nőkre, ahogy én teszem. Csajozásból olimpia lenne aranyérmes lennék, nem neten van kell nőzni, ott a való világ, hajrá!

24F

4x testépítő bajnok

2021. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj, hogy nem nőzni, fiúzni szeretne a kérdező.. Nem ártana elolvasni a kategóriát is válasz előtt. Én hülyeségnek tartom a képcserét, ismeretlennek alapból nem küldenék semmit. Találkozni kell, csak lehet hogy érdemes lenne lecserélni az orbáncot, valami melegbarátabb kormányra, mert itt nem lesz élet, én 48 évesen eléggé elkereredtem, ha a hátralévőt ebben kell leélnem...
2021. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bajod, de közben meg mindenki csinálja, nemtől és szexuális orientációtól függetlenül. Ha meg nem csinálsz valami extrémet, nem nézel úgy ki mint egy görög félisten akkor nagyon nem kell szarj amiatt, hogy pasiként felkap az internet.


Engem inkább az izgat, hogy valakinek kellenék, nem nagyon rendelek mellé ilyent, hogy ez tabu téma lenne vagy hogy ezzel le is bukhatnék.

2021. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

arc nélküliben nem igazán

letagadod és kész


persze azért ne küld el mindenkinek, vagy hamar ponró oldalon látod viszont magad

2021. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Arcnélkül

Gyorsan elmennek az évek,

Amit nem tudsz kiélbezni átélni

Lépj szintet

Vállald magad

2021. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindaddíg, míg nem vagy felismerhető: abszolute semmi.

Szóval, szeretnéd, h a képedre álljon nekem? :P

2021. nov. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az önfelvállalás fontos dolog.
2021. nov. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!