Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy szexelhetnék nem pénzbeli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szexelhetnék nem pénzbeli ellenértékért?

Figyelt kérdés

Alapvetően olcsón szoktam mással szexelni, mindössze 5-10 ezer forintért. De tárgybeli juttatásként elfogadnék drágább dolgokat is.


Ez a kérdés nem mond ellent az oldal szabályzatának, mielőtt valamelyik moderátor megint tévesen ítélné meg a helyzetet.


2021. nov. 29. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Az interkurzus előtt mondod neki, hogy vágott kacsát/telefont/karórát is elfogadsz.
2021. nov. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mostanság gyakran tűnnek el kérdések :D

A kérdésre a válasz hogy miért ne? Ha van aki megvegye… De az árakból azt látom nem lehetsz egy prémium kategória. Szóval az esély kicsi.

2021. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nálam sokkal rondábbak is hirdetik magukat drágábban.
2021. nov. 29. 12:15
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Amíg nem egy doboz sör/szál cigi a tét addig nincs gond. Legalább egy ebédet alkudj ki minden alkalommal.
2021. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem hízó van eladó.
2021. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

De ilyenért tényleg valaki fizet? Hát én szétrugnám annak a p*csáját, aki pénzt adna nekem, vagy kérne tőlem. Jó, azt felfogom, hogy kamucsaládos homik, bik, stb járnak k*rni fiúkkal, meg vén papák. De ennyi büszkeség nincs sokakban? :D


Nem ítélkezem amúgy, aztán azt is kinézem, hogy ez is valami troll kérdés. Ha meg nem az, akkor talán nem magadat kéne először rendbe hozni kedves kérdező? Az ilyen dolgok hosszútávon szétrombolnak.

2021. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2%

Nem nagyon értem a felvetésedet, #6!

Én járok fizetős lányokhoz. Szerintem jóval kényelmesebb mint vergődni valakiért heteken/hónapokon keresztül, hogy aztán kiderüljön nem is illetek össze meg folyamatába átszervezkedi az egész életedet kérdezés nélkül etc.

Itt legalább megvan, hogy mi deal; megkapod amit szeretnél és viszontlátásra. Nagyon sok kedves, aranyos lány van aki simán vissza tudja a barátnő érzést arra a fél órára/órára amíg vele vagy.

Nekem nem hiányzik, hogy melóból hazaérve még otthon is kompromisszumokat kelljen kötnöm, meg ne ide pakolj, ne oda pakolj, ezt rakjuk ide, azt rakjuk oda, stb.

2021. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Nagyapám a kocsmában

Egy italra hívta meg a ribit.

2dl muskotály kannás- nem koktél 😂😂😂


Viccet félretéve

Havernál meg 20perc 1000€

2021. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hát aki azt kifizeti az meg is érdemli
2021. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

??? #9

Semmi sincs ingyen. Így vagy úgy de fizetsz érte.

Ha azt gondolod ingyen van akkor az drágább lesz mint gondolnád. ..házasság esetén pl. az egész életed rámegy.

2021. dec. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!