Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány évesen, kivel és hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen, kivel és hol voltál először fiúval? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Élveztétek? Megbántátok?

2021. nov. 30. 01:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Unokatesóm szórakozott az ánuszommal, nem tudta be csak töcskölt
2021. nov. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
*dugta be
2021. nov. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam, a szobámban az első párkapcsolatomban.
2021. nov. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen
2021. nov. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon fiatalon, és hosszú sztori.
2021. nov. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen egy nem sokkal idősebb fiúval kivertük egymásnak.
2021. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Felfujhatogyerek ***** válasza:
100%
Alapsuli táborban 13 évesen a padtársammal aki a legjobb barátom is rajta kapott ahogy ovszert fujtam a WC ben és megmutatta mire való igazából.
2021. dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
16 eves voltam amikor eloszor dugtak meg, az elso partnerem egy 35 eves szomszed volt. Addig csak szoloban szexeltem es fantazialtam.
2022. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
28 éves voltam. Társkeresőn ismerkedtünk meg. Megdugott.
2022. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

14 múltam mikor történt. A téren ahol fociztunk rendszeresen beállt játszani egy 30 éves férfi, akiről minden fiú állította, hogy meleg. Azt mindenki tagadta, hogy saját tapasztalatból tudná ezt. Persze biztosat senki sem tudott, ő pedig nyíltan nem próbálkozott egyikünkkel sem. Rendes volt, mindenki elfogadta őt, csak ment róla a meleg pletyka. Én persze szívesen faggattam volna ilyesmiről, mert azt hittem egyedül vagyok a fiúk iránti vonzódásommal. Egyszer kettesben rákérdeztem, igaz-e? Azt felelte "részben" igaz, és ha szeretném hogy bővebben meséljen, akkor jobb lenne nála kettesben, mert kínos lehet számomra, ha a fiúk meghallják. Ez betalált, így hát felmentem. Eszembe se jutott, hogy ezzel fel is fedtem magam. Nem gondoltam arra, hogy mi ketten...

A lakásán pedig nagyon ügyesen, kedvesen és megértően beszélgetett velem. Lebontotta a gátlásaimat, félelmeimet. Olyan szimpatikusan fonta a szót, hogy belegyeztem egy intim beszélgetős játékba, ahol a kérdések után le kellett vennünk egy-egy ruhát. Nem ismertem be, de nem is cáfoltam, mikor arra célozgatott, hogy szerinte engem a fiúk vonzanak. Mire feleszméltem egy szál alsóban voltunk. Kezdett felizgatni a szitu. Akkor már könnyen beleegyeztem, hogy úgy poén, ha az alsót is levesszük. Miután meztelenek lettünk felajánlotta, mivel még sosem láttam felállva senkiét, megmutatja a magáét felállva, ha érdekel. Azt feleltem, szívesen megnézem, ha neki nem ciki úgy megmutatni. Felállította, és cserébe rávett, állítsam fel én is az enyémet, de addigra magától is merevedésem lett. Megkérdezte, megfoghatja-e? Beleegyeztem és onnan nem volt visszaút. Úgy belesodródtam az első meleg élményembe, hogy a későbbiekben már én kértem a repetát. A vicc az volt, hogy volt még más haverom is így a térről.

2022. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!