Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek között tényleg mindenk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek között tényleg mindenki csak szexet akar? Senki sem vágyik kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Én már kezdem feladni..
2021. dec. 1. 20:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%
hát nézd nehéz világa van ma a köcsögöknek pláne magyar honban
2021. dec. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%

Dehogynem. Viszont a melegek túlnyomó többsége - akivel a neten találkozhatsz - elég nagy valószínűséggel alkalmit keres. Ezek elég nagy része egyébként valamilyen túlfűtött fiatal, vagy kielégítetlen idős. De ne add fel, próbálj meg az internet világán kívűl is keresni - amennyiben eddig nem tetted volna - és legyél kitartó! Mert aki keres, az bizony talál is egy idő múlva.

Egyébként én olyan vagyok, akinek jelenleg mindegy, hogy most csak alkalmanként lefeküdjek, vagy jobban elmélyüljek valakivel, most úgy állok hozzá, hogy ami jön az jó. ;D

2021. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
A hetero pasik többsége is csak azt keres, s mivel aki meleg az ugyebár ffi így értelemszerűen ugyanaz az ábra 😂
2021. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy " aki keres, talál ", egyáltalán nem igaz.Sokan cáfolták ezt már,neves emberek is.

Az viszont igaz, hogy a sok ismerkedési kudarc,vagy párkapcsolati gond,elkedvetleníti az embert és egy idő múlva máshogy lát sok mindent.

És az sem igaz,ami a fiatalokra,vagy idősekre lett itt írva az egyik válaszban.Nem mindenki túlfűtött,vagy kielégítetlen, mindegy hány éves.


Pár éve magam vagyok,de nem megyek bele alkalmiba.Képtelen lennék még csak megölelni is valakit,ha érzelmi szál nincs mögötte.

Lehet, lúzer vagyok ezzel a nézetemmel,de nem érdekel. Már nem is keresek senkit.

Ha lesz párom, lesz, ha nem, akkor pedig nem.

2021. dec. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
16%

Kapcsolatra fiatalok nem vágynak.

Inkább az idősebbek.

2021. dec. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%

Hát mondjuk a korombeliek 90%-ára igaz a kérdés állítása. Sajnos. Szóval általánosnak mondható. Aki pedig normális, nemcsak az állati ösztöneit akarja kiélni sokszor alkalmizva, vagy pedig kihasználva a normálisakat, az nem ismerkedik, mert kiábrándult. 3 eset után meguntam, hogy a lelkem beleteszem a kapcsolatba, miközben a másiknak csak szex kellett, vagy szimpla unaloműző időtöltés, és szép szavakba bújtatva mondja ezt el. Pl "valahogy már nem érzem a tüzet" és hasonló jó dumák, amik sosem voltak rosszak. Ló.aszt nem érzi. Nem is érezte sosem, csak már éppen másra hajtja a farka... Nah mindegy, szóval a normálisabb emberek egy idő után belátják, hogy nem érdemes szaladni kapcsolat után (melegek körében semmiképp). Ahogy a 4-es mondja, ha lesz akkor lesz, ha nem akkor nem.

21f

2021. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Férfiak olyan 30 éves korukra komolyodnak meg. Ez alól sem meleg, sem hetero nem kivétel. Egyébként ugyanúgy vágyhat fiatal is komoly kapcsolatra, mint bárki más. Az már más kérdés, hogy rossz a kivitelezés sokszor. Már alapból sokan azzal elb*sszák, hogy túl nagy a korkülönbség köztük. Ez hetero kapcsolatoknál sem jó, szóval nem kivétel ezalól senki. Egyébként tényleg semmi különbség nincs egy hetero és egy meleg párkapcsolat között. Mindenki ember, így mindenhol ugyanaz a konfliktus is. Csak fizikailag van különbség. Az a meleg egyébként, aki meg nem vállalja fel magát(legalább otthon), az sosem fog harmónikus kapcsolatban élni senkivel. Amíg valaki nem boldog egyedül, nincs megelégedve az életével, addig mással sem lesz boldog. Nyilván az evidens, hogy a folyamatos hazudozás, társadalomnak, környezetnek való megfelelés torzítja a jellemet, illetve így boldogságot is tolja el mindenki magától. Szóval először magát kéne mindenkinek rendbe hozni. Hasonló a hasonlót vonzza, nem pedig az ellentétek. Depressziós egy depresszióst fog találni maga mellé, ahogyan egy vidám ember is egy vidámat fog maga mellé. Nem pedig fordítva. Álomképeket kergetni pedig hülyeség felnőttként. Fel kell fogni, hogy a boldogságért meg kell dolgozni mindenkinek, nem pedig várni, hogy az ölünkbe hulljon.
2021. dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
26%
Elsősorban jó lenne kapcsolat, de manapság ki keres? Éppen annak örülök hogy egy nagyon jó haverom belement hogy hokihaverok legyünk, reménykedem hogy több is lehet később. Nem lehet mindent egyszerre! Légy türelemmel.
2021. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Épp arról beszélünk hogy a hokihaverság meg a hasonló kretén gyerekes dolgok cseszik szét az értelmét a párkapcsolatoknak a mai világban. Azzal hogy te meleg megelégszel, sőt örülsz is ennek és beéred ennyivel az nem jelent mást csak azt, hogy te is hasonulsz ennek a világnak a többségéhez, ami valljuk meg nem nagy érdem...
2021. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
11%
Figyelj, szerinted ha mernénk nyitni egymás felé, akkor beérném ennyivel? Mondjam meg neki hogy nagyon bejön, és többet akarok? Megmondhatom, de akkor biztos többet szóba sem áll velem. Még teljesen szűz vagyok, így ez is már nagy szó az én életemben. De ha mindent egyszerre akartok, akkor csodálkoztok hogy semmi nincsen? Nem fogok hetvenévesen úgy meghalni hogy nem kalandoztam, és nincs mellettem egy társ, ti meg (remélem nem) életetek végéig siránkoztok hogy semmi nem jött össze. Továbbra is le lehet pontozni kretének! ;)
2021. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!