Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal meleg fiúk, nem féltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal meleg fiúk, nem féltek felvállalni magatokat ? Az irány amerre az ország megindult évtizedekig nem garantálja a melegek emberek munkáját/életét ugyanúgy elismerjék mint máshol az EU-ban.

Figyelt kérdés
2021. dec. 3. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell már most tenni ellene és 2022-ben elmenni szavazni a fidesz ellen. Más megoldás nincs, az EU elég balfaszul kezeli a tagállamai emberi jogi helyzeteit.

Nem mondom, hogy az ellenzék jobb, velük is vannak fenntartásaim. De ha a fidesznek megmutatjuk, hogy azért mindennek van határa akkor visszább vesznek az arcból és nem fognak ennyire pofátlanul leplezetlenül lopni, csalni és megfosztani mindenkit szuverén jogaitól.

Mert ez nem fog megállni a melegeknél, senkinek se legyenek illúzióik.

2021. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%
#1, hiába szavazol a fidesz ellen, mert ha buknak, akkor jönnek a migránsok, akik még ennyire sem fogják jó szemmel nézni, hogy te férfi létedre falod a fiudat az utcán
2021. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

#2, ezt te sem mondhatod komolyan?

Értem én, hogy, a politikus hazudhat és hazudik is. De Márki Zay, az ellenzék vezetője erősen konzervatív, és ő sem szeretne migránsokat betelepíteni. Ez is egy fideszes propaganda.

Másrészt nekem nem célom, hogy "faljam a fiúmat az utcán" de amiket ez a kormány csinál a jogaim sárvatiprásával az sok.

2021. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

2#

Receptem kevesebb tv nézés

Egyik párt se akar behozni migránst.

Fidesz 22e fő migránst telepített be.

Ellenzék 0


Fel vállalni magam nem a migránsok vagy az idegenek előtt nehéz hanem a család előtt, volt nehéz.

Barátok úgy fogadnak el ahogy vagyok, aki meg nem az mehet, három másik lesz helyette.

Munkahely az nehéz ügy attól függ milyen környezetben dolgozol, mert ott kirugás is lehet a vége.

Konkrétan van munka társam aki FÉL, és gyülöli a melegeket Viktor beszédei óta. Igen, nem ő a leg élesebb kés a fiókban.

2021. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Nemár xD Azt hittem ez a migráns téma mostanra a leg elvontabb toryknak is uncsi.
2021. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőségem van: 1.) Vagy félek és ezzel csak megerősítem őket a hatalmukban, amitől csak még agresszívebbek, erőszakosabbak, pofátlanabbak lesznek, vagy 2.) kiállok magamért/magunkért és minden erőmmel fellépek ellenük és az agresszív gyűlöletkampányuk ellen. Tőlünk IS függ, hogy merre halad az ország, nem csak tőlük. Te döntesz: Hagyod magad elnyomni vagy kiállsz magadért és másokért, ahol csak lehet. (Pl. itt is.)
2021. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valóban, ha győznek az lesz a baj, ha nem ők, hanem az ellenzék, a káosz erkelülhetetlen lesz, de én is mint ti, inkább az ellenzékre szavazok majd. Sajnos nehéz sokakat meggyőzni, hiszen a szavazatvásárlás (SZJA-visszatérítés) azért eléggé láthatóan növeli a rájuk leadott voksok számát.
2021. dec. 3. 21:40
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

#7/kérdező


Nehogy azt hidd. Mióta elértem a felnőttkort mindig is az ellenzékre szavaztam.


Engem bőven érint az SZJA visszatérítés 21 létemre de semmiben sem változtatja meg, hogy hova fogom húzni az X-et.


Egy Európai országot szeretnék a hazámat tudni ahol mindenki szabadon élhet és szerethet azt akit akar, és nem egy elnyomó Orosz/Kínai gyarmatot.

2021. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj otthon, és menekülj külföldre ha normális megkülmböztetés mentes életet akarsz élni.
2021. dec. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Van normális ellenzék? Pont olyanok, mint a fidesz. Nem véletlen. Csak későn fog a nép ráébredni.
2023. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!