Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Problèmás, ha nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problèmás, ha nem tudom felhúzni a gumit?

Figyelt kérdés

27 èves passzív fiú vagyok, eddig soha nem kellet felhúznom, de tegnap voltam egy aktív sráccal aki ragaszkodott hozzá, hogy ne èlvezzem össze az ágyat, de a srácnak kellett rám húznia, mert nekem nem ment.


Sztetek ez nagyon gáz?



2021. dec. 12. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.....mindenesetre tanuldd meg.sose tudod mikor lesz rá szükséged
2021. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Jó partnert választottál, hogy fontosabb neki, hogy ne húzza át az ágyat, mint a másik élvezete.
2021. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, bár bevallom, hogy én sem szoktam felhúzni, ezt a kedvesemre bízom. Amikor magamnak csinálom hangulatrombolóan hat. Mindenesetre vegyél 10-20 gumit és gyakorold. Maszturbáláshoz jó lesz.
2021. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Önmagadnak nem gond! De ha a párodnak sem megy, akkor már gyakoroljátok inkább!
2021. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

Én ezért nem használom és még soha semmilyen betegségem nem volt.

Húst a húsba!

2021. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Utolso kommentelo ez undorito es en ezt nem is hiresztelnem... Ez valami 70 evekbeli dolog lehet, amikor ossze vissza csinaltak gumi nelkul.

Eleg fura a parod h ezt kerte... Amugy nyugi gyakorold maszti kozbe es menni fog.

2021. dec. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szájjal huzom a partner farkára. És elsöre ment...szóval van probléma rendesen.
2021. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!