Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első randin csók publikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin csók publikus helyen hogyan?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok első randin csókolózni? Ha igen, hogyan lehet publikus helyen, hogy ne lássanak mások? Vagy inkább vártok második randira és ha minden passzol akkor ott már lakáson találkoztok? Kapcsolatot keresek.

2021. dec. 12. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
hű, te aztán sietősre veszed. Első randin még nincs csók se, de másodikon már lakásra mész? Én első randin nem szoktam erőltetni a csókot, sőt, volt, hogy 5. alkalommal történt csak meg. Mindig helyzet és hangulatfüggő. Az soha nem zavart, hogy esetleg látnak-e, de természetsen nem nagy tömeg közepén próbálkozom.
2021. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Volt első randim, ahol a budai Várat végigcsókolóztuk. Nappal.

De jó is volt.....már csak emlék....

2021. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Csak privátba.
2021. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát most mit csináljak, ha kívánom és meg akarom csókolni? Nem lenne szex második randin, ha erre gondolsz #1.
2021. dec. 12. 20:43
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Én még heteroként se szíven csókolóznék fényes nappal sok ember közt az utcán, de ez én vagyok. Viszont ha meleg lennék, ezermillió százalék, hogy nem. Ha annyira kívánod már az első randin, menjetek egyből valamelyikőtökhöz, attól még nem kell szexelni.
2021. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem második randin lehet, de ez attól is függ, hogy a partnerről tudják e, hogy meleg. Mert ha nem, akkor lehet nem fog neki tetszeni, hogy az utcán akarod megcsókolni.
2021. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem szabad a külvilággal foglalkozni ilyenkor.

Csak kettőtök számítson!

2021. dec. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első randin először a Gellért hegyen volt csók, ott azért lehet találni olyan helyet ahol épp nincs senki. Aztán volt egy hasonló helyzet a Népligetben is, azt viszont annyira nem ajánlom, nem a legjobb randi helyszín.
2021. dec. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit el vagy szállva magadtól. Első talin csók?? Ja ha buta liba akkor lehet, és talán fel is megy szobára.


De értelmes nő neked nem fog adni csókot még 10-randi után sem nagyon.


Szex éhes vagy? Köss csomót a farkadra!


Elegünk van az ilyen pasikból már!!!

2021. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
#9 neked elgurult a gyógyszered? Kicsit benézted a kategóriát, buta liba.
2021. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!