Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Grindr-en ugyanugy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Grindr-en ugyanugy lehet beallitani a helymeghatarozast,mint romeon?

Figyelt kérdés
Talan itt olvastam,hogy nem lehet

2021. dec. 22. 13:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hozzád legközelebb lévő x profilt mutatja. 50-100, fogalmam sincs már, de csak azokat akik elérhetőek, vagy azok voltak nemrég.
2021. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Oh,koszi! Szoval akkor nincs kiirva hogy pl Eger,csak akik Eger kozeleben vannak es elerhetoek,oket latom?
2021. dec. 22. 13:55
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kiírva, de írja hogy hány méter/kilométer-re vagytok egymástól. Ha közel vagy, akkor biztos tudni fogja hogy Eger.
2021. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
ez de szar rendszer :D koszi amugy
2021. dec. 22. 14:02
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A kilométert amúgy el lehet rejteni, ha nagyon akarod. Vagyis nekem úgy rémlik, hogy el lehet rejteni. De sokat nem ér, mert szinte senkinek nincs elrejtve. És mivel sorban jönnek a profilok, és az előtted lévő pl. 100 méter, az utánad lévő 1 km, akkor aki 50 IQ fölött van tudja, hogy te a 100m és 1 km között vagy neki...
2021. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Persze,vilagos:D koszonom meg egyszer
2021. dec. 22. 14:15
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Telefonodon kapcsold be a gps-t és akkor mutatja

Nekem mutatja még a 196 km-re lévőket is nem is értem miért

2021. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azt ertem,de hogy nekem az lenne a celom,hogy mashova "tegyem magamat"mint ahol amugy vagyok,mert itt sose talalnek senkit :/
2021. dec. 22. 14:19
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert van egy fix profil szám, mindenkinek annyit mutat. Azt hiszem 50 darab, de olyan rég használtam, hogy nem tudom már. Ha az 50. hozzád legközelebbi már 196 km, akkor ez van. Nagyvárosokban csak pár kilométer, olyan sokan használják.

"ez de szar rendszer" Nem, az pont jó arra, amire kitalálták. Leginkább szexrandikra. Nagy ismerkedésre ott ne számíts. Persze van akivel lehet beszélgetni is, csak ritka.

2021. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Max prémiummal lehet azt megcsinálni. :/

Valamikor a Covid hiszti elején volt ilyesmi, hogy bármelyik városban szétnézhettél ingyen.

De ilyesmire nem éri meg költeni, mert a legtöbben akik ott fentvannak, úgyis használják a Romeot is.

2021. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!