Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van valamilyen speciális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen speciális technikája?

Figyelt kérdés
Heteró kapcsolatban élek, tehát sosem még sosem próbáltam, de néztem olyan videokat ahol pasi dug pasit vagy travit és az spontán kéz nélkül elélvez. Simán a dugástól élveznek el, vagy aki dugja tud valami spec. technikát mint pl. a csajoknál a g pontos élvezéshez.

#prosztata orgazmus #spontán ejakuláció
2021. dec. 25. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A prosztata állandó izgatásától élveznek el.
2021. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Uh nekem még csak 3 srác élvezett el így de izgató volt, hogy ezt én okoztam :)
2021. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2#csak a prosztata izgazástól, vagy verted is közben?

N

2021. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de ha csak simán megdugják akkor is izgatja a prosztatát, vagy kell hozzá egy bizonyos szög, mélység vagy ilyesmi?
2021. dec. 25. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A prosztatára gyakorolt ütemes nyomással (masszírozással) érik el. A szög, mélység, intenzitás meg olyan dolog hogy ki kell "tapasztalni" az adott partneren (senkinek sem ott van mm pontosan a prosztatája és mindenkinek más ütemű "nyomás" a jó). Pont úgy mint a nőknél, ott sem matematikai pontossággal megy hanem rá kell érezni kinek mi a jó.
2021. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mindent ütő technika, mindenkinél más az ami elviszi az élvezésig, de nem lehetetlen, én főleg top vagyok, láttam már párszor másnál de kipróbálnám egyszer én is.
2021. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a top, de engem is érdekelne, hogy vajon így el tudnák -e élvezni.
2021. dec. 27. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Csao.


En el tudok elvezni csak a prosztata izgatasatol...

Magamnak szoltam csinalni. Erre ki alakitott prosztata dildot hasznalok... Tobb ev probalkozas utan sikerult...

Es igen... Hatarozottan szamit a pozicio es hogy milyen szogben tartod es hogy mozgatod a dildot. Szamit az is hogy nagyon lazulj el kozben... Szamit a dildo formaja...

Nekem vibratorral soha semmilyen fajtaval nem sikerult...


Es amiket lattal realis videok... Igen el lehet menni anal szex kozben

...

2022. jan. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!