Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tapasztalatok a magnum szaunáv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok a magnum szaunával? A labirintussal vagy a gőzzel? Meik terem a legizgalmasabb egy passzív számára.

Figyelt kérdés

Elhatároztam hogy elmegyek oda de szeretném tudi hogy mire szamitsak.

Hosszú az a labirintus?

Tényleg nagyon sötét van ott?



2021. dec. 29. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel!
2021. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Oda foleg szexelni mennek le az emberek, igy erre van kielezve minden. A labirintus sotet, de azert elesni nem fogsz, vannak benne aprobb fenyek. Regebben viszont volt Dark Night rendezveny asszem pentekenkent, na akkor tenyleg full sotet volt egy resz, ahol osszegyult sok mindenki. Egyszer mindenkepp megeri kiprobalni, aztan eldontod, hogy bejon-e vagy nem.


En a Covid miatt egy ideje nem voltam, ezt merlegeld azert mielott lemesz, hogy itt nem lehet ellene tulsagosan sokat tenni, ha valaki fertozotten cruisingol ott, nagy esellyel elkaphatod.

2021. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elirtam, nem Dark Night volt a rendezveny neve, hanem Dark and Naked es azert is volt ez a neve, mert ott mindenki meztelen kellett, hogy legyen a sotetben. Amugy egy kis torcsit magad ele kell tekerni, csak abban maszkalhatsz.
2021. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszod. Nagyon tetszik ez a hely. Legalább is így elmeletben tuti. Majd meglátjuk a sötétben hogy kivel futok ossze.
2021. dec. 29. 19:49
 5/10 Oldfire ***** válasza:
27%
Az a legizgalmasabb hely, amelyikben helyesírási szótárt is lehet tanulmányozni....😉
2021. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Felkeltette az érdeklődésemet
2021. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A gőz leghátsó vaksötét termébe bemerészkedtem egyszer - csakhamar először simogató, markolászó érintések fogadtak. Aztán mire észbe kaptam valaki a szájába cuppantotta az egyik herém (a farkamat takartam a kezemmel, ahhoz próbált először hozzáférkőzni) a farizmaim közé meg egy borostás arc furakodott. Olyan volt mint ha a piranhák közé merültem volna. Csak a vérem helyett a spermámat ontották ki :D
2021. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

csak elképzelésem volt eddig, ez undorító!

Soha!

2021. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
7 és élvezted hogy a 60+os taták lánya voltál? :D
2021. dec. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

#7

Hogy a fenébe lehet úgy élvezni a szexet, hogy azt sem tudod kivel csinálod?

2022. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!