Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív fiatalabb melegek! Isme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív fiatalabb melegek! Ismerkednétek és normális kapcsolatra is vágynátok? Vajon van még ilyen...

Figyelt kérdés

Sok helyen azt látni, hogy csak futókalandokban lennének benne, egy-egy alkalommal.


Mivel nekem még semmi szexuális tapasztalatom nincsen ezen a téren, így nem szeretnék elhamarkodottan dönteni az első alkalomról sem. Számomra érzelmi kötődés is kell.


Csak érdekel, hogy vannak-e hozzám hasonlóan ilyen emberek és hogy vannak-e olyan aktív fiúk, akiknek az érzelmek is fontosak, nem csak a szex. Van e még remény, ha valaki ilyen célokkal vág neki az ismerkedésnek?


Ha válaszoltok, kérlek írjatok kort, várost, stb, hogy mások is tudják merre mi a helyzet.:)


19/f/p

Budapest



2021. dec. 30. 03:59
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
A mesében talán még léteznek. Vagy álmodoznak csak, vagy alkalmiban vannak benne.
2021. dec. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon sok olyan fiatal van aki komoly dolgokat keres, csak sokan hajlamosak ok nélkül panaszkodni.

20/f

2021. dec. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%

Egyetértek #2 vel lehet komolyat találni, csak sokan elfelejtik hogy egy kapcsolatért tenni kell.

Lány-fiú kapcsolathoz képest mi sajnos sokkal gyorsabban eldobjuk magunkat szexért ami nem túl pozitív mikor kapcsolatot keresel és a másik megismerése lenne a cél.

2021. dec. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Vannak. Én aktív vagyok de amúgy engem pl sokan tudom hogy amiatt szeretnek mert bár csak szexhaverság de van simi, bújás, csók és ölelés. Amire mindenkinek aki momdjuk kicsit is normális igénye kell legyen.
2021. dec. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Én mostanában már inkább párkapcsolatot keresek, nem sok sikerrel.

20, Debrecen

2021. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

A nagy l...t akartok ti, nem párkapcsolatot.Legtöbbnek fogalma sincs róla,nemhogy át tudná élni.

Lelkileg érni kell még bőven. Nem álmodozni és másokkal szórakozni. Mert abban profik a melegek,de nagyon....

2021. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%

Mert te aztán biztos tudod, híg, milyen szinten áll az érzelmi intelligencia szintem és mennyire vagyok érett.

A válaszodból ömlik az önsajnáltatás, szóval a helyedben inkább magamba néznék.

2021. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!