Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez nagyon perverz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon perverz dolog?

Figyelt kérdés

Rendszeresen maszturbálok videochat alkalmazáson keresztül. Maszkkal eltakarom az arcom, közben pedig fojtogatom magam egy zacskóval, sállal, vagy övvel.

30 F



2022. jan. 1. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Maga a maszti chaten keresztül nem perverz. Sőt. Izgató! Em is csinálom. Viszont az önmagad fojtogatása az már elég gáz sőt perverz
2022. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Régen vágyott ilyenre egy srác aztán eltűnt amire azt hittem meghalt. Veszélyes játék
2022. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Én is kínzom magam maszturbálás közben. Nincs ebben semmi gáz!
2022. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Melyik videochat alkalmazáson keresztül? Mert ha olyan ami direkt erre való, ott szerintem nem gáz.
2022. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BB_ ***** válasza:
93%
Úgy gondolom, hogy ami a partner(ek) belegyezésével történik és az élvezeten alapul, azaz senki sem sérül, az nem perverz. Nálam a perverz ott kezdődik, ha valaki más akarata ellenére tesz dolgokat pl.: mutogatja magát nyilvános helyen.
2022. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez elsősorban nagyon veszélyes

Vigyázz nagyon, nem egy eset volt, hogy valaki így fojtotta meg magát

2022. jan. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nemár 2 válasza:
7%
Vegyél egy kötelet tekerd a nyakad köré úgy lesz a legnagyobb el élvezésed ;)
2022. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sem perverz.Nyilván,azért ésszel kell csinálni,de nagyon izgató tud lenni.Én is szeretem :)
2022. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 -remete- ***** válasza:
100%
Nekem van kutya maszkom nyakörvvel amit picut erösebben húzok meg jó érzés. Izgat
2022. jan. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én gázmaszkban szoktam maszturbálni,de van még Rajtam olyankor gumikesztyű,gumibugyi,és még pár dolog,ami attól függ,hogy mihez van épp kedvem.
2022. jan. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!