Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek srácok a győri sulikban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek srácok a győri sulikban?

Figyelt kérdés
Melyik suli(k)ban? Miből gondolod, hogy melegek? Volt már sráccal élményed győri suliban?

2022. jan. 2. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Kb minden győri suliba járnak melegek. Legalábbis én mindenhol láttam már társkereső és insta alapján. Sráccal élmény az egyetemen volt amúgy😉 De írjatok privibe nyugodtan győriek 😄
2022. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Valszeg mindegyikben, én vallásos suliban jártam ott és utólag 2-3 emberről tudom hogy azok voltak. Megmondani nem tudtam volna akkoriban, akikről kiderült azok nem igazán sztereotipikus melegek voltak. Vannak olyanok is akikről azt gondoltam hogy melegek és most boldog kapcsolatba élnek.

Meg vannak olyanok akiknél még mindig azt gondolom hogy azok csak nem vallják be maguknak.


Akkoriban főleg sztereotípiák alapján gondolkodtam, ami így utólag hülyeség, mostanra inkább azt mondanám hogy beszélgetések alapján. Pl akikről kiderült azok sose beszéltek arról hogy x lány bejön nekik, nem volt kapcsolatuk lányokkal cserébe sok lány barátaik voltak.

2022. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Reménykedj, hogy itt valaki majd rádír. Itt már egy pár kérdés amúgy is átment társkeresöbe....

Miért ne lennének meleg srácok Györben ?

2022. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nincsenek. És nem keresek "párt".
2022. jan. 7. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!