Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg és biszexuális srácoktól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és biszexuális srácoktól kérdezném. Járt már más is úgy hogy beleszeretett a legjobb barátjába, aki full hetero, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Úgy érzem hogy bele fogok bolondulni.

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2022. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem te vagy a világon az első. :)
2022. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt sejtettem hogy nem én vagyok első, de hátha tud valaki tanácsot adni hogy bírkózzak meg ezzel.
2022. jan. 6. 19:08
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Felejtsd el azt az embert. Szüntess meg vele minden kapcsolatot. Velem ugyanez volt, ez segített. Igaz ebben segített az is, hogy nem egy kétszínű hazug húzása volt.
2022. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Engem is többször becsapott, de én sajnos mégis szeretem.
2022. jan. 6. 20:10
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ebbe én már többször beleestem. Jelenleg is szerelmes vagyok egy hetero fiuba. De sosem volt rá jó megoldás. Nem tudnám mostsem elviselni ha a fiú akit épp szeretek nem lenne a közelemben. Egyszerűen nem bírnám ki nélküle.

Ha pár napra elutazok, rendesen rosszul vagyok úgy hiányzik. Alig várom, hogy felhivjon, vagy írjon, vagy valami. Nagyon rosszul érzem magam nélküle.


Így nem te vagy az egyetlen. Gondolom sokan vannak még így.

2022. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudja h tuti hetero-e... Van egy srác, aki nekem nagyon tetszik, ritkán találkozunk, de viszont bírjuk egymást, jó haverok vagyunk. Néha elejt egy-egy homofób dumát.


Ennek ellenére gyanút fogtam. Tősgyökeresnek írja magát levélben egy anonim meleg srác, egy relatíve kis település kapcsán. Ezen felül minden adat, amit megadott magáról, ráillik a homofób szöveget olykor mondogató jó haveromra.


Szóval vannak olyan bik és melegek, akik ha nem vállalják fel magukat, homofób szöveget nyomatnak olykor. Csak azért mondom, hátha mégse olyan egyértelmű, hogy hetero volna a haverod...


Egyébként nem akarok lebukni, mert nem felvállalt biszex vagyok, ezért nem merek rákérdezni levélben, hogy ő -e. :) Érdekes volna... Szerintem én húznám a rövidebbet, mert esélyesen letagadná, én meg közben elárulnám magam. A barátságát meg nem akarom elveszíteni...

2022. jan. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám éppen a legjobb barátaimnak őket, de jó haverok voltak. Három alkalommal is belezúgtam hetero srác(ok)ba úgy, mint az atom. Nagyon-nagyon. Három különbözőbe. Nem egyszerre, hanem 1-2 év különbséggel. Egyik az évfolyamtársam volt, a másik kettő meg alattam járt egy évvel. Eszméletlenül rossz, hogy szinte minden nap látod őket, ott vannak előtted, állati jól néznek ki, helyesek, jó fejek, ráadásul még kedvesek is veled, majd' megőrülsz, annyira epekedsz és vágyakozol utánuk, de tudod, hogy semmi esélyed nincs náluk. Rettenetesen nehéz... Ugyanígy voltam, mint te. Azt érzi az ember, hogy ebbe mindjárt belebolondul. Nem tudom, mi a jó megoldás erre. Tényleg nem. Gondolom mindenkinek más válik be. Ha beválik egyáltalán valami. Azt se tanácsolnám, hogy szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert az kész kínszenvedés és csak nagyon lassan múlik a fájdalom. Meg kérdés, hogy tényleg ez a jó megoldás-e. Viszont az sem jó, ha az ember minden nap látja ugyanúgy tovább, mert az meg kész önsanyargatás, aminek sosincs vége. Nincs erre igazán jó megoldás. Tudom, hogy hatalmas nagy közhely, de az Élet majd megoldja. Az Idő megoldja. Egyszer ez is el fog múlni. De addig veszettül nehéz! Talán picit könnyít a helyzeteden, ha közben más srácokkal ismerkedsz, beszélgetsz. Melegekkel. Az valamelyest elvonja a figyelmed a hetero barátodról. Talán... És ha szerencséd lesz, akkor esetleg még ki is alakulhat valamiféle kölcsönös szimpátia, vonzalom, vagy szerelem is akár, ha megfelelő meleg srácot találsz. És akkor az segít elfelejteni a hetero barátot, a viszonzatlan szerelmet. Vagy ha nem is elfelejteni segít, de átértékelődik amit iránta érzel. De ez így most nagyon nehéz helyzet jelenleg, amiben vagy. Szerintem mindannyian átéltük, megtapasztaltuk legalább egyszer az életünk során ugyanezt a szitut, hogy melegként hetero pasiba szerettünk bele, mint az ágyú. Nagyon vacak érzés, de túl fogod élni. El fog múlni ez is egyszer.
2022. jan. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok. Még azt hozzá tenném, vagyis én úgy gondolom, ha keveset találkoznék vele, esetleg megszakitanék minden kapcsolatot, vagyis el költöznék, szinte biztos, hogy hogy új társaságba keverednék, ahol egy új fiúba beleszeretnék.

Vagyis ott hagynám akit szeretek, azért hogy egy másik fiúval kialakuljon ugyanaz. Így mégegyszer biztosan állítom nincs jó megoldás.

2022. jan. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
6-os.Én is nagyon szenvedek ha távol vagyok tőle, viszont abba is belehalnék ha negszakítanék vele minden kapcsolatot.
2022. jan. 7. 14:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!