Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gumi nélkül szexelő passzívok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül szexelő passzívok! Mik a tapasztalataitok? (lent)

Figyelt kérdés

Főleg, akik gyakran szexrandiznak. Kaptatok el már valamilyen betegséget? Milyen gyakran szexrandiztok gumi nélkül idegenekkel? Mik a tapasztalatok, élmények?

Köszi!



2022. jan. 8. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Bár én aktív vagyok még kapcsolatban is gumizok. Nem feltétlen a betegségek miatt, hanem a hugycsőbe juthat bármi és az eleg fájdalmas
2022. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Minden hatodik meg... hát így járt...

2022. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Pont fordítva, te előző! Hatból csak egy nem járt úgy!
2022. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Idén már kereken 50 éve,hogy dugnak,de ennyi idő alatt sem kaptam el semmit,ugyanúgy zárnak a záróizmaim,tehát semmi problémám nem származott.Ha valaki gumiban akart kefélni,akkor az úgy kefélt,az én kéjérzésemen semmit sem változtatott.
2022. jan. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
23 éve szexelek passzívként gumi nélkül, soha nem kaptam el semmit, és rendszeresen járok szűrésre. Egyszerűen nem minden jöttmenttel kell ágyba ugrani, hanem minőségi partnert kell keresni. Normális, magára adó, igényes és higiénikus emberek között ez a kockázat minimális.
2022. febr. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem volt jó volt nem akárki el legjobb ha kapcsolatban a párommal
2022. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Gumi nélkül az a jó, mikor a tökeimre csurog a g*ci :)
2022. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, itt gyakorin mindenkit 10-20-30 éve dugnak idegenek gumi nélkül és soha semmi, de semmi baj, probléma nem volt közben, és nem is lett tőle senkinek sem :D Annyira biztonságos, hogy viccből tartják az orvosok az egyik legkockázatosabb szexuális szokásnak, és köt ki az ezt gyakorlók jelentős hányada élete során legalább egyszer az EÜ ellátásban ehhez kapcsolódó problémák miatt. :D

A beled tele van kórokozókkal, egy vizes beöntéssel nem fertőtleníted ki, max. nem lesz a másik xaros (kivéve ha nincs szerencséje). Nem kell HIV pozitívnak lenni, elég ha valamelyikőtök elkap egy jó kis bakteriális fertőzést, herpeszt, HPV-t stb. Csomóan erre el sem mennek szűrni, csak csinálnak évi 1 HIV tesztet azt jó' van az.

Meg az is mítosz, hogy csak jöttmenttől kaphatod el. Az STD nem válogat. Nekem egy diplomás, jól szituált, értelmiségi sráccal alakult kapcsolatom!, én nyíltan beszéltem a státuszomról, tehát hogy én utolsó partnerem után ablakperióduson túl voltam teljes szűrésen, minden negatív tehát minden oké, állítólag ő is járt szűrésre, meg semmi kockázatos dolgot nem csinált. Aztán persze utólag kiderült, hogy előttem nem sokkal még gumi nélkül kefélgetett valami srácot, mert ő végülis annyira nem aggódik az STD-k miatt "max. gyógyszert kell szedni és ennyi", én meg nem análisan, de elkaptam egy jó kis herpeszvírust. Nem veszélyes végülis, de éppen elég kellemetlen szóval kukáztam is utána a gyereket. Aki gumi nélkül kefél, vagy bacatja magát az legalább menne egy teljes (!) szűrésre mielőtt mással összefekszik. De minek az, aztán az ilyenek miatt tombolnak a nemi betegségek a melegek között.

2022. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kaland gumi, ha rendszeres akkor gumi nélkül kurhatnak :D
2022. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!