Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, melyőtök milyennek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, melyőtök milyennek érzi a nőket szexuálisan? Kinek unalmas és kinek irritáló? Ha irritál, mi irritál a nőkben?

Figyelt kérdés

A nők egyformán hatnak rátok, vagy van, aki unalmas neked, a másik irritáló (szexuálisan), a harmadik ijesztő, a negyedik csak sziplán esztétikusnak hat?


Hasonló kérdéseim vannak a punci kapcsán is.

Az igaz h van olyan meleg, aki a punciról sebhelyre asszociál?

Mit éreztek a punci kapcsán? Unalmas, irritáló, szép, de unalmas stb?



2022. jan. 15. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyennek nem érzik a meleg a nőket szexuálisan. Teljesen semlegesen állnak hozzá, mint ahogyan egy nő a saját neméhez. Nem kell ezt túlkomplikálni. Mi véleményem a punciról? Mi lenne? Egy nemiszerv és annyi. :D Senkit sem asszociál sebhelyre és semmi másra. Mindenki tudja, hogy mi az a punci, függetlenül attól, hogy milyen az orientációja. Ugyanúgy semleges minden meleg számára az egész.
2022. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Előző, köszi h válaszoltál, csak, kérlek, ne írj más melegek nevében. Senki se egyforma, a melegek se.
2022. jan. 15. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Amire te akarsz kilyukadni, az a biszexualitás esetleg. Melegnek semleges a nő nemiszerv és kész. Ne akarj ebbe túl sokat belemagyarázni, mert nincs úgy.
2022. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kérdésem arra is irányult, hogy vannak-e olyan melegek, akiket kifejezetten irritál a női nemiszerv, és/vagy a női test.


Érdekelne akár a női lélek is pl biromantikus meleg.


Én egyáltalán nem belemagyarázok, mivel melegekkel szoktam itt beszélgetni, néha élőben is, itt többen tudnának válaszolni.


Biszex férfi vagyok, eléggé sokfélének tűnnek nekem a melegek, nem lehet beskatuályzni őket, hiába mondja az első kettő. viszont a nőkről, női nemisezrvről itt sokkal többen tudnának nyilatkozni, mert élőben kevés meleggel volt lehetőségem beszélgetni eddig.

2022. jan. 15. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudom állapítani egy nőről, hogy az kövér, csúnya és lógó mellű, vagy ellenkezőleg, csinos, szép arcú, jó alakú, gömbölyű és feszes mellekkel. Csak nem áll fel egyikre sem. :D


A punci meg lényegében semleges. Nem irritáló, nem gusztustalan, de nem is különösebben szép. Egyszerűen ott van. Pontosabban inkább nincs, mert hogy a lányoknak nincs semmi érdekes vagy izgalmas odalent. Talán az unalmas a legjobb szó azok közül, amiket írtál.

2022. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Közömbös... Ennyi. Nem tudom miért akarsz nők iránti undort belelátni. Nem undorodik az ember attól akit nem kíván.
2022. jan. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Semmi nem akarok belelátni, csak volt már meleg, aki undorról számolt be. Csak nem tudom, ez mennyire gyakori vajon.
2022. jan. 21. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!