Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Maszkulin szakmákban mint pl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszkulin szakmákban mint pl a vagyonőrködés,fuvarozás, stb sok a meleg? Hol vagy hogy lehet szakmán belül partnerre találni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 20. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Én ismerek szaunából egy buszsofőr egy tőlem idősebb férfit, aki buszsofőr, de intelligenciájával akár más is lehetne...
2022. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kezdő nemzetközis vagyok.

Szerintem vannak mindenhol melegek, az hogy hol lehet rájuk találni, azt pedig nem tudhatom. 😜


21 éves, magas, sportos igényes gyerek vagyok.

Viszont mostanában többször találkozok qrva jól kinéző fiatal sofőrrel is.

Talán fiatalodik a szakma 😉

2022. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok meleg

Tipikus meleg nem szteroti

Telefonos cégek ügyfélszolgálatán.

Nincs olyan telenor, Vodafone ügyfélszolgálat ahol esetleg csak ketten vannak de az egyikük vagy meleg, vagy lezbi.

Fodrász a másik szakma, sminkes tetkós.

Pepko, Ikea, yisk nyüzsögnek.

Persze ismerek, kőmüvest, ácsot

kertészt is de ritka nagyon hogy ilyen szakmába dolgozzanak.

2022. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, telefonos cégek ügyfélszolgálatain, üzletkötők, sőt bolti eladók, pultos fiúk, beteghordók, ápolók, itt talán nagyobb a %.
2022. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!