Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért para ha titokban akarja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért para ha titokban akarja az ember kipróbálni?

Figyelt kérdés
Mindig leírom elsőre. Aztán mégis kb mindent akarnak tudni az emberről. Meg képeket. Szerintem elég ha leírom a súlyom, magasságom, stb. Nem? Miért kell kép? Egyértelmű hogy tök vékony vagyok. Ne értsetek félre a hangnemért. Csak egyszerűen nem értem. Ti hogy látjátok? 25 év alatti srácok véleménye érdekel leginkább. Köszönöm a válaszokat.
2022. jan. 22. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizalmatlanság, ami részben érthető. Írni bármit lehet.
2022. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha átverem mire megyek? Élőben látja és nemet mond...
2022. jan. 22. 20:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, mire mennél, de rengeteg ilyen van.
2022. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan másnak adják ki magukat
2022. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Arcra ha nem jössz be én nem akarnék tőled semmit. Tudnom kell hogy nézel ki mielőtt találkozunk. Viszont nevet, foglalkozást, stb, ilyeneket nem kérnék.
2022. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Az arc a legfontosabb, ahhoz meg kell kép.
2022. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz titokban kipróbálni?
2022. jan. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

"Szerintem elég ha leírom a súlyom, magasságom, stb. Nem? Miért kell kép? Egyértelmű hogy tök vékony vagyok."


Nem biztos, hogy szívesen szánnám rá a fél napomat egy olyanra (egyeztetés, szervezkedés, készülődés stb), aki élőben nagyon de nagyon nem az esetem. Főleg, ha még utazni is kell 20-30 (vagy 200) kilométert, aztán ott derül ki élőben, hogy hááááát, ... nagyon nem kellett volna ez a randi.

2022. jan. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé kínos lehet élőben vissza utasítani valakit. Meg ott van az, hogy ha valaki kimondottan párt keres nem barátot ismerőst, akkor nem éri meg az a bele fektetett idő abba, hogy heteken át írjunk egymással és aztán nem lesz semmi belőle. Meg benne van az is, hogy sokan egyetemre járnak, dolgoznak stb.. ha van is szabad idője valakinek nem arra akarja kidobni, hogy egy olyan valakivel találkozon akivel semmi értelem találkozni mivel ha nem jön be az illető, akkor amúgy sem lesz belőle semmi. Ha nem akarsz képet küldeni magadról, akkor pedig menj olyan helyre ahol több meleg van és ismerkedj személyesen, és ezzel meg van oldva a gondod.
2022. jan. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az izgatna ha leszopna egy srác.
2022. jan. 24. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!