Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha azonos nemű hajlandó volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azonos nemű hajlandó volt egy zuhanyfülkében zuhanyozni velem edzés után akkor van esélyem nála?

Figyelt kérdés
A zuhanyfülke zárt és egyszemélyes. Elférnek benne ketten is éppen, csak eléggé szűkös. Mégis hajlandó volt velem bejönni-akkor zöld utam van nála?
2022. jan. 26. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ebből nem derült ki. Lehet hogy neki pont azért fért bele, mert életében eszébe nem jutna hogy ebbe azonos nemű ember valaha is többet képzelne.
2022. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

hát pedig ott a fülkében jó párszor egymáshoz értünk tetszik nem tetszik.... nem volt hely, ha valaki megmozdult akkor egyből a másikhoz ért.

és nem úgy tűnt hogy bánná.

2022. jan. 26. 16:48
 3/12 A kérdező kommentje:
meg mutass nekem olyat hogy ketten mennek egy egyszemélyesbe. 8 éves korom óta pólózok, lassan 10 éve, de én olyat még nem láttam.
2022. jan. 26. 16:48
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Próbálkozz be nála, aztán majd kiderül. Én továbbra is azt mondom hogy ebből még nem vehetsz készpénznek bármilyen zöld utat...
2022. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fel állt a farka? Vagy a tiéd?

Én ha ilyen helyzetben lennék, végig állna. Az egyértelmű jel lenne.

2022. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyél óvatos vele, ha fontos a vele való viszonyulás, pl sporttársad, munkatársad, osztálytárs, nehogy ellenségeskedésbe csapódjon.

Sejtésem szerint hasonló a szitu, mint egy nudista strandon, Kb olyat kérdezel, mint ha azt feltételeznéd eleve, hogy nudistra strandra

"nem igazán járnának heterók".

2022. jan. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Béla211 ***** válasza:
100%

A nudista strandon sem szoktak az emberek egy tusuló állásban zuhanyozni. Egyszer láttam ott ilyet de akkor szexeltek. 😃

Szerintem valószínű, hogy érdeklőd ne a dolog íránt. De azért, ha össze is jönne utána lehetnek kínos pillanatok.

2022. jan. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem úgy kell ezt folytatni, hogy akkor már letámadod. Lehetett egy utalás rá, hogy van benne hajlandóság másra is, de ezt szavak nélkül nem szabad "zöld lámpának" tekinteni. Beszélgessetek. Pl. azzal kezdheted, hogy jól esett, hogy befurakodott melléd zuhanyozni. Nem is bánnád, ha máskor is megismétlődne az ilyen. Ha látod, hogy neki is tetszett, hogy nem jelenti ki, hogy ez csak egy egyszeri alkalom volt, akkor még olyat is bevallhatsz, hogy tetszett, amikor a testetek összeért, hiába próbáltátok azt elkerülni.
2022. jan. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak vàrj ha többször is melléd szegődik, akkor lehet rá esély. De akkor se biztos .
2022. jan. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azért ez így elsőre elég bizonytalan. Nem lehet, hogy csak amiatt ment veled egy zuhanyfülkébe, mert máshol nem volt hely? Lehet amiatt történt csak meg ez az eset mert sietett.

Ha ez a jelenet többször is megismétlődik, na akkor ott már lehet gyanú, hogy esetleg többet akarna a srác.

Az sem mindegy, hogy voltak-e külsődleges jelei annak, hogy a közös zuhanyzást ő hogy élte meg (farok állt, vagy nem).


Esetleg be is szappanoztátok egymást? Ott is fontos, hogy ki hogy reagál.


23/F/bi

2022. jan. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!