Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan testépítő srác,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan testépítő srác, aki nem a hozzá hasonló testalkatot keresi, hanem az átlagos vagy a vékony az ideálja? Aki testépítő, az vajon jobban titkolja a melegségét, mint mások?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Hogy testépítő?

Hobbi kondisra gondolsz jó alkattal,vagy egy versenyzőre aki fellép fitness versenyeken?


Teljesen relatív a kérdésed,én ugyan fitness edző vagyok,de nem mondanám magam testépítőnek mivel nem versenyzem. És az átlagos,vékony,vagy a szálkásan sportosak az eseteim. Kis felesleg sem gond mert az is jól tud állni egy srácon. De az ilyen bodybuilderek rohadtul nem jönnek be. A legtöbbnek elég magas az egója,hatalmas nárcisztikus öntelt szereppel,így nyilván a magához illőt keresi. Ez tapasztalat évek óta,meg a terembe is látom nap mint nap ezt

24/F

2022. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és,az hogy titkolja a melegségét meg teljesen relatív. Attól hogy testépítő,még nem másabb mint egy átlagos ember.
2022. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az alkatra értettem, nem arra, hogy versenyeken is fellép. Aki izmosabb a megszokott sportos vagy izmos felhozatalnál.

Majdnem megkérdeztem azt is, milyen személyiségük lehet, mondjuk ilyesmi válaszra számítottam sajnos.


Azért megnyugtató, hogy van ilyen gondolkodásmódú ember is, mint te, kedves válaszoló. Akikkel eddig beszéltem izmos melegekkel, hát nem feltétlenül volt mindenki kedves. :(

2022. febr. 6. 17:54
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Volt itt egy testépítő gyerek, csak a hozzá testalkatúakat keresni
2022. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
A kerdesedbol ordit, hogy te meg a testepito, sportos testalkatot keresed. A kerdest tehat meg is fordithatjuk: te miert pont a sportos testalkatot keresed? Feltetelezem egy sulyproblemakkal kuzdo homi lehetsz, aki olyan hiu, hogy nem tudja elfogadni azt, hogy az izomkolosszusoknak nem o kell. Ez mar csak ilyen, mindenki a maga haza tajekan soproget. En sem lattam meg egyutt (se homo se hetero kapcsolatban) olyan embereket ahol az egyik fel tulsulyos lett volna a masik pedig kigyurt allat. Nyilvan itt is leteznie kell egyfajta egyensulynak. Mielott valaki betamad, hogy bunko vagyok es bodyshaming, nem az, csupan amit tapasztalok..
2022. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia, utolsó (#5)!

Ha azt súlyproblémának lehet venni, hogy egy időben 10 kg mínusszal eljutottam a csontzörgetős szintre (2 ruhaméretet fogytam) pusztán azért, mert idegőrlő időszakon mentem keresztül, ám legyen.

A jelenlegi 75 kilóm a 178 centihez pedig úgy gondolom, nem kövér, merthogy sikerült visszaállnom arra a szintre, hogy ne úgy nézzek ki, mint aki anorexiás.

2022. febr. 6. 19:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az #1-es válaszolóval értek egyet!


Ugyan nem vagyok kifejezetten izmos, inkább sovány a magam 180 centijével és 65 kilójával, de még a vírus előtt jártam személyi edzővel konditerembe és azért a tapasztalat tényleg az, hogy a nagyon kigyúrt csávókhoz társul egyfajta nárcisztikus stílus is.

Nyilván vannak kivételek, de nekem alapból nem jönnek be az ilyesfajta fiúk. És mivel most otthon edzem így nem is kell találkoznom ilyenekkel.


Egyébként szerintem sem függ ez a titkolózás attól, hogy valaki mennyire van kigyúrva. Nem hiszem, hogy ezt így általánosan rá lehetne húzni a "testépítőkre". Biztos vagyok benne, hogy találni olyan átlagos vagy sovány alkatút, aki mindenkinél jobban titkolja.


19/f/p

2022. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Én nyíltan élek, nyilván nem reklámozom. Nekem az átlagos jön be, a sportos még rendben van, de a dagi az egy nagy nem.
2022. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nem feltétlen azt keresik amilyenek ők maguk. Sok embernek a párja teljesen más. Például vékony-kövér, izmos-kövér, izmos-vékony.
2022. febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#8-as:

És te is testépítő vagy, ezzel foglakozol?

2022. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!