Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akkor most lezbi vagyok vagy mi?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most lezbi vagyok vagy mi?!

Figyelt kérdés

Szóval alapból ugye női testem van de fiunak tartom magam szóval transzszexuális vagyok

Eddig teljes mértékben a férfiakhoz vonzódtam, Viszont szerelmes lettem egy Csajba aki olyan mint egy srác delehet hogy ő is transz.vagy ez nem számít?

Most akkor én mi vagyok?!



2022. febr. 7. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Kezelésre szoruló.
2022. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha transznemű fiú vagy, akkor nem lehetsz leszbikus, mert a leszbikus egy nem-férfi, aki a nem-férfiakhoz vonzódik.

Ha a férfiakba is szerelmes vagy, hozzájuk is vonzódsz, akkor pláne nem lehetsz leszbikus, a fentebb leírtak miatt.

2022. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Csak 1 kérdésem van: Számít ez?

Fedezd fel magad és csókolom,majd kitalálod kit szeretsz és kit nem

2022. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Na, ezért vannak a gender tudományok, hogy ezt megfejtsék.

Kísérletezz, próbáld meg élvezni az életed és boldog lenni - bárkivel, akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak.

Ha tudományos alapon is szeretnél foglalkozni a témával, keresd meg a Szimpozion Egyesületet, ők tudnak kontaktokat adni.

2022. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

A leírtak alapján transznemű biszexuális vagy biszexuális transzférfi.

Amúgy 4-nek igaza van.

2022. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat
2022. febr. 7. 21:53
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem olvastam a kommenteket, csak válaszolok. Ha transznemű férfi vagy (transznemű férfi=egy férfi aki női testben született), és férfiakhoz vonzódsz, akkor te homoszexuális vagy mivel ezt úgy vesszük, hogy férfi vagy (mert

az a identitásod=annak érzed magad) és az azonos nemhez vonzódsz. Vagy ha nőkhöz is vonzódsz, akkor pedig biszexuális, vagy még van a panszexuális ami azt jelenti, hogy teljesen mindegy milyen nemű a másik személy (ez annyival különböző a bi-től, hogy ide bele tartozhat ha valaki nem érzi magát férfinak és nőnek sem, vagy a transznemű emberek is ide tartoznak), akkor is érzel iránta szexuális vagy romantikus vonzalmat. Aztán van demiszexuális ami annyit takar, hogy csak azután érzel szexuális vonzalmat valaki iránt ha érzelmi kötődést kialakítottál vele. Nagyon komplikáltak ezek a dolgok, és nem muszáj, hogy egy bizonyos kategóriába sorold magad, igaz megkönnyíti sok dolgot, de teljesen oké ha most vagy akár 10 év múlva sem tudod pontosan mi is vagy, csak vagy és szeretsz akit szeretsz.

2022. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%

7#

Még sokkal bonyolultabb, mint ahogy leegyszerűsítetted.

Pont azért tudományos kutatások témája a gender, hogy ne csak ezekbe a kategóriákba kelljen embereket besorolni.

2022. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez nekem már sok... így közel a 30-hoz. Minek kategorizálod, csináld inkább.
2022. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

#8 Fölösleges beskatujázni magadat 280 kategóriába mert lényegtelen, rajtad kívül valszeg senki mást nem izgat hogy milyen kategóriába vagy.

Kívülről ha nőnek nézel ki és egy nővel van kapcsolatod lezbinek fognak nézni ha meg férfival akkor heteronak.

Most itt létrehozhatunk X kategóriát a transzneműn bellül de nincs jelentősége a való életben.

2022. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!