Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A pèniszen látszik, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pèniszen látszik, hogy ha mèg szűz?

Figyelt kérdés

28 èves srác vagyok, passzív meleg azaz soha sem dugtam senkit, ez látszik a fütykösön?


Van ami változik a kukin akkor ha megdugsz vkit?



2022. febr. 8. 06:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
A fütyin nincs szűzhártya. Egyébként, emberek, lehet h tényleg fele annyi sincs még a kérdező, hadd kérdezzen, legalább valahol tájékozódik. Régebben volt olyan, aki bemutatkozott nálam 19-nek, ha egy másik kérdésnél véletlen ráírtam, ahol nem látszott a neve, ott már csak 17 volt, mint aztán kiderült, de legvégül elmondta, hogy csak 15 éves. Hát, néha nem tudom, mit véljek...
2022. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10%

"Van ami változik a kukin akkor ha megdugsz vkit?"


Szaros lesz.

2022. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25%
Ilyen gondolkodással nem csoda, hogy még szűz vagy.
2022. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
Inkább 14 lehet, mint 28
2022. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 NTBS ***** válasza:
100%
Nem, nincs rajta változás.
2022. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, semmi bajod nm lesz, ha valaki kérdezi, és te lódítasz, hogy dugtál már. Csak ne nagyon hagoztassad, mert, ha ki is akarják veled próbálni, akkor topon kell lenned. Egyszer esetleg meg

is kérhetsz valakit, hogy cseréljünk helyet,,,

2022. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Legfeljebb onnan látszik, hogy mire beteszed, már csusszansz is ki, mert elélveztél... :D
ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!