Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van, aki tud élvezni csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki tud élvezni csak a mellbimbó, vagy a köldök izgatásától?

Figyelt kérdés
Már úgy, hogy közbe hozzá sem ér a fa.kához. A köldököt egyébként miért hívják sokan púpnak, pucának, pucornak, lyuknak, meg ilyeneknek?

2022. febr. 13. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem valahogy a köldök kicsit félelmetes, misztikus rész. Még ha ki kell mondanom, attól is minden bajom van. Én is a púpot használom helyette.
2022. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akiknek annyira erogén zóna a bimbójuk és a köldök is, hogy tudnak tőle élvezni. Nekem viszont nem.
2022. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A köldökömtől tudok csak élvezni kéz nélkül. A bimbóim is érzékenyek, de nem annyira mind a köldököm.
2022. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

A mellbimbómtól simán el tudok, a köldömöm nekem is csak érzékeny attól max felizgulni tudok, még az ánuszomtól tudok nagyon könnyen, bele sem kell dugni semmit elég csak dörzsölni vagy nyalogatni.

18F bi

2022. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rólam már kiderült. :) Főleg a bimbóim, de a(z üreges) köldököm is erogén zóna rajtam.
2022. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok: ha nyelvheggyel vagy puszikkal finoman izgatják őket, akkor tudok elélvezni.
2022. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Cici és mellbimbó izgatástól igen, már többször sikerült, de nagyon begerjedt állapot kell, amikor már az előjáték alatt is majdnem ott vagyok.

Az is izgató ha a köldökömet puszilgatják, nyalogatják, de ettől biztos nem menne.

27L

2022. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fura, de nem szeretem, ha a mellbimbómhoz nyúlnak. A köldök semleges, mégis, egészében ha a hasamat simizik, az az egyik legérzékenyebb erogén zónám, bár pusztán ettől sose volt orgazmusom.
2022. febr. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
47 évesen még nem volt benne részem bár imádom ha a köldökömmel foglalkoznak.
2022. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érzékeny szexuálisan a köldököm és a mellbimbóim is, nem próbáltam még, de szerintem tudnék élvezni az izgatásuktól.

27F

2022. febr. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!