Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik! Volt már kalandot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik! Volt már kalandotok perzsa (iráni) pasival? Milyen volt? Ha nem, kipróbálnád? Izgatnak a számunkra “egzotikus” népek?

Figyelt kérdés

2022. febr. 22. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de afro amerikaival igen.
2022. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem és soha nem is lesz viszonyom irániakkal, se arabokkal. Egyetem alatt ismertem többet is, mind igénytelen, gusztustalan alak volt, akik úgy isznak mint a gödény, otthon meg titkolják az itteni életvitelüket.
2022. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Izgatna!
2022. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ismerek egy perzsa magyar fiut,de nem az esetem,ám vannak helyes közel keleti fiuk,meg hat a negerek..hmmmm
2022. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok éve, Tunéziában, egy hosszabb kiküldetésben volt, igen. Ő ilyen vékonyka, jó 25-30-as uni-passzív volt, mert simán leszopott napi kétszer is, és este, mikor a csapat elvonult, harmadszorra meg simán meglovagolt, vagy egyéb pózok. Én is szophattam őt (finom anyaga volt), de dugni nem volt hajlandó. Kellemes, 14 cm körüli borotvált, nem metélt szerszáma volt.
2022. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt többel is.

Itt Debrecenben sok a jó külföldi meleg srác.

Az egyik megdugott, szép nagy metélt farka volt, a másikat én dugtam.

20/f

2022. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!