Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok! Az első anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok! Az első anális szex előtt féltetek attól, hogy olyan lesz a partnerek pénisze annak ellenére, hogy beöntést végeztetek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 28. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Igen.

Ráadásul elég agresszív partnert fogtam ki.

2022. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennyire félni tőle, majd lemossa.
2022. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Mindenkepp javasolt a beontes...

Nem csak azert mert lehet olyan lesz a farka...

Tobb benned a hely annal tobb fer be es kenyelmesebb

2022. márc. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Én nem féltem, és sosem csináltunk beöntést. Mégis sok éven keresztül rendszeresen dugtuk egymást baleset nélkül.

De ha olyan is lett volna valamelyikünk farka, az sem számított volna. Tudjuk hova rakjuk benne van a pakliban.

2022. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Utolsónak üzenem, hogy nem csak azért kell alul mosakodni, mert kellemetlen ha olyan lesz. Hanem amíg a vizelet úgymond emberi fogyasztásra alkalmas, nagy része víz és ásványi sók, addig a bélsár olyan salakanyagokat tartalmaz, amitől csúnya fertőzéseket kaphatsz. Nem szeretnéd a húgycsövedben látni.
2022. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!