Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Iskolai végzettség, foglalkozá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iskolai végzettség, foglalkozás mennyire számít egy párkapcsolatnál?

Figyelt kérdés
Diplomásként (orvos, mérnök, informatikus) belemennél-e egy hosszútávú kapcsolatba egy nyolc általánost végzett építőmunkással vagy takarítóval? Lényegesek számodra ezek a dolgok?
2022. márc. 2. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Bármikor, mert az a lényeg, ki milyen ember !

Diploma nem tesz különbbé. Tapasztaltam - sajnos.

2022. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Mivel a 2közt vagyok azt mondom,hogy igen.

De hosszú távon már lehet,hogy konfliktust okoz a bizonyos végzettség hiánya.

Azért az érettségi inkább a lehetösegek miatt fontos nem a valódi tudás miatt.

Nem egyszer volt alkalmam látni hogy csupán egy papir hiánya miatt mennyi hátrányban részesülhet valaki.

2022. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a végzettség nem fontos. Például nagyon sok ember aki nem fejezte be a közép végzettségét olyan életet alakított ki magának amit nagyon sok ember sikeresnek tart. Ha fejlődni akar és jobb életet akar magának mint amilyen élete van jelen esetben, akkor igen lennék vele kapcsolatban, mert úgy érzem a kapcsolat nagyon befolyásolja azt merre halad az életünk, ha például egy drogossal van valaki kapcsolatban, akkor nagyon nagy az esélye, hogy a másik fél is drogos lesz, ez azért van mert emberek vagyunk és nagyon nagy hatással vagyunk egymásra. Szóval a végzettség (szerintem) nem fontos, azt fontosabbnak tartom, hogy hogyan néz az életre, mert van olyan ember akinek a legfőbb végzettsége van, viszont nem akar sehova fejlődni és mindenkit akinek nincs DR. a neve előtt alsóbbrendűnektart. És élet fejlődésről szól és ha én is fejlődni akarok, akkor hasonló emberekkel kell körül vegyem magam.
2022. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

3-asnál a pont, de nagyon !

Tökéletes álláspont !

2022. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Személytől függ. Találkoztam már olyan alacsonyabban képzett sráccal, akinek a tudásától leesett az állam, meg olyannal is, aki nem értette az átvitt értelemben használt szavakat, a rejtett utalásokat, az iróniát vagy pl. az idegen szavakat és kifejezéseket sem. Utóbbival nagyon nehéz volt kommunikálni, főként társaságban. A másik véglet pedig a diplomás felsőbbrendűségi érzés, amitől herótom van. Szóval mindkét típusból van pozitív és negatív példa is. Az intellektus nem mindig korrelál a végzettséggel.
2022. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Szakmunkásom van,aktív vagyok.

Volt több ismerkedésem, teljesen mindegy a végzettség

Felső vezetőtől a takarítóig felpróbáltam mindenkit.

Vannak sznobok akik tartják magukat egy ideálhoz, hát ők maradnak maguknak.

Középvezető a barátom 4évesek vagyunk.

2022. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Beleszerettem egy szakmunkás férfiba,aki olyan belső értékekkel rendelkezik mint eddig senki akikkel összehozott a sors!

Főképp diplomások voltak előtte,de azt kell mondjam "sajnos" semmit nem jelent a diploma !

2022. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem számít nálam.Illetve mivel én egyszerű melós pasi vagyok nekem be szokott ugrani hogy vajon egy diplomásnak megfelelnék????de ennyi.
2022. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi leszbikus pár vagyunk, én vagyok a diplomás, a leendő feleségemnek nincs érettségije se (illetve az itteni megfelelője az érettséginek)


De ebből nincs semmi probléma, mindketten dolgozunk, kb egyformán keresünk, és attól még hogy az iskolai keretrendszer valakinek nem vált be, lehet még értelmes ember.


Egy azonos nemű kapcsolatban eleve nincs mihez viszonyítani azt a normát, hogy ki a kenyérkereső és ki mosogat, ki nyírja a füvet és ki főz vacsorát.


Pláne a mai világban, ahol az is simán megesik, hogy egyszercsak fordul a kocka, a jól keresőt kirúgják, a másik meg jobb munkahelyet kap.

Az intellektusnak ehhez semmi köze, vezető pozítciókban is vannak seg g hülye emberek, és egy csomó értelmes embernek meg nem volt anyagi lehetősége tovább tanulni.

2022. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Hát volt olyan srác aki megkérdezte: "Jársz egyetemre?"

Mondom már nem.

Erre benyögi inkább ne ismerkedjünk.

👏👏👏👏

Nyilván sokat ér a büfészakos diplomájával..


Általában az orvostanhallgatók akik sznobok ilyen tekintetben is, és ezt heteró ismerkedőktől/egyetemi hallgatóktól is hallom.

2022. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!