Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit érzel, amikor szerelmes vagy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel, amikor szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
Írd le részletesen.

2022. márc. 3. 19:55
 1/5 Endura ***** válasza:
100%
Nem tudtam addig,hogy ez az volt,amíg vége nem lett a kapcsolatomnak.Akkor jöttem rá,hogy amit éreztem,az az volt.
2022. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
he?
2022. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nekem állandóan a partnerem jár a fejemben, hogy meerre jér, mit csinál, nem féradt-e a munkától... Egyébként testileg is érzem a szerelmet, egy nyomás van a mellkasomban belül, gyakrabban veszek levegöt, ünnepi hsangulatom van.
2022. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindent is egyszerre. Már nem tudom hol a határ vagy, hogy mekkora. Egyszerűen mindig a fejemben van, mindig rá gondolok. Mindig megakarok felelni neki, igaz, nem járunk. Mindig figyelem és csak arra várok, hogy mosolyogjon. Csak halljam a lehelletét. Ha szomorú akkor Én is szomorú leszel, de, ha örül akkor Én is örülök. Bármit megtennék, hogy biztonságban érezze magát és boldog legyen! Amikor nincs suliban vagy nem látom sokszor arra gondolok, hogy vajon mit csinálhat és örülhet-e, boldog e? Tud olyan fontos lenni, hogy majdnem belepusztulok.
2022. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet leírni, meg kell tapasztalni... ;)
ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!