Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mekkora a botrányvideója...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a botrányvideója alapján a híres homoszexuális tiktoker farka?

Figyelt kérdés
Valószínű minden aktív közösségimédia felhasználó hallott már az állatbántalmazó tiktoker ügyéről, azonban amin elgondolkodtam az az, hogy a videó és képek alapján ti hány centire saccoljátok a homoszexuális tiktoker farkát?

#botrány #farok #galik ur
2022. márc. 4. 19:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
ki a fyszt erdekel b+? oltozz madarnak es szopd le, ha annyira bejon az a csicska fxsz
2022. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ezzel a kommentel nem tudok vitatkozni! X"D Bár a kérdés továbbra is él, nem úgy, mint az állatok akiket az aberrált gyerek bántalmazott...
2022. márc. 4. 19:25
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Életemben nem hallottam erről a botrányról... Kellett volna?
2022. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ez egy hatalmas tiktok botrány, de ha nem használsz TikTokot, akkor érthető, ha ismeretlen, természetesen nem "kellett" volna, csak ahhzo szól a kérdés, aki hallott róla
2022. márc. 4. 19:29
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Én tudom ki de mi is volt ?
2022. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Az a fiú nem homoszexuális de undorító amit leművelt. Átlagos farka van
2022. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Na de Gálik úr... 😒🍆💦🐦😂
2022. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Átlagos, azaz kb 14 cm lehet akkor?
2022. márc. 4. 20:58
 9/22 A kérdező kommentje:

Egyébként nem fogok linkeket küldeni azoknak sem, akik privátban kérik.

Rá kell csak keresni a nevére Twitteren vagy Redditen.

Röviden az történt, hogy kikerült róla két videó (amiről bebizonyosodott, hogy valóban ő van rajta, utólag elismerte) miközben 1-1 apró madarat lekötözött és maszturbált rájuk. A videó végén elélvezett rájuk, majd végzett velük. Ez robbantotta ki a hatalmas botrányt, majd előkerültek más tanuk is, és olyan információk is, amik ugyancsak igaznak kezdenek tűnni, miszerint ugyanezt macskával és kutyával is elkövette.

Állatok szexuális bántalmazása, állatkínzás és állatok meggyilkolása a botrány alapja

2022. márc. 4. 21:01
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Videót sehol nem láttam rólla

Csak hallottam.


Nem hallottam rólla hogy meleg volna.

2022. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!