Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon fáj a fenekem sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj a fenekem sex közben és után mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már nem bírja a szexet?

2022. márc. 8. 19:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
6-os vagyok. Intemzív nemi életet élek. Az anális szex az ami távol áll tölem. Partneremtől is Azért szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Megosztó téma. Valaki imádja, más meg nem csinálná. Ennyi. Hogy jön ebből a kesztyűs hasonlat?
2022. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%

Ész nélkül tolta a partnered és kicsit berepedt vagy kificcent az aranyered. Nem feltétlenül látszik elsőre, van un. belső aranyér is. Ha ez a ludas akkor neked véget ért az anál pályafutás mert csak minden alkalom után súlyosbodni fognak a tünetek és a proktológián kötsz ki.


Az aranyér nem jelenti a végét. Sokan csinálják mellette. Meg az aranyér nem valami megszüntethetetlen dolog.

2022. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi.

Keményen szeretem lehet ez a gond

2022. márc. 10. 20:59
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondtam, hogy szólj ha fáj

Pussz.

2022. márc. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Lassan tegye be a partnered, sok síkosítóval és lazulj el teljesen. Ha fáj, várjatok vele kicsit. Nem lehetett elég figyelmes akivel voltál
2022. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

A homoszexualitás természetellenes.

És bűn is.

Inkább dolgozz több műszakban, és akkor nem lesz időd ilyen hülyeségekre.

2022. júl. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
3 műszakban dolgozom de igenylem a szexet
2022. júl. 16. 16:22
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

7-es 10-es

Ez a tipikus, azt hiszitek ez jó közben csak szimplán búzák vagytok. Meg az agyban is félrecsúszott nagy eséllyel.

2023. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Rocco20 ***** válasza:
0%

Lehet hogy búza vagy.

Nem kène annyit homokozni.

Az a lyuk szarásra èszlèny.

2023. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!