Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesten milyen melegnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten milyen melegnek lenni? Könnyebb ismerkedni? Kell titkolni? Érdemes oda költözni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 10. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezért ne költözz ide. Kevésbé fognak kinézni, mert Bp-n mindenki leginkább saját magával törődik (sokan azt sem tudják ki a szomszédjuk), nem pletyiznek mindenkiről azonnal, nem mutogatnak rád az utcán.

Titkolni az utcán nem kell (azért ne focihuligánok mellett mászkálj), de munkahelyen meg máshol pont úgy fognak pletykálni, vagy éppen gúnyolódni mint bárhol máshol az országban (kivéve talán a multik, ott nem szemtől-szemben csak a hátad mögött).

Ismerkedni könnyebb, mert itt vannak meleg szórakozóhelyek (meg szaunák - de az eléggé "tematikusan" egy dologról szól - az alkalmi szexről).

2022. márc. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát van összehasonlítása alapom, mert én 27 éves koromig éltem vidéken, aztán Pesten, utána megint Vidéken,most rövid ideig külföldön, aztán megint Pest..


Én olyan 21 éves koromtól kezdtem el a meleg világba bekapcsolódni vidéken, az idő tájt mentem el bulizni, akkoriban havi 1 meleg buli volt, meg még működött a szexmozi is, de úgy nem jött össze semmi, pár sima randim volt, meg bulikon túli smároláson túl nem sok jó akadt,de ezzel párhuzamosan ott a megyeszékhelyre, ahová bejártanm tanulmányok miatt, ott pl volt pár smár... de ennyi volt, komolyabb dolgok csak pestre járva jöttek össze, meg párszor vidéken..


Én inkább aktivista voltam az ország második legnagyobb településén, bár a párkeresés vagy szexpartner keresés inkább előbbi rovására ment... most is egy önkéntességből jöttem haza, 30-31 évesen én már lassan kiöregedőben vagyok úgy érzem...


Fővárosban már 27 évesen betudtam pótolni azt a sok szexuális kalandot, szabadabban lehettem kicsit... mivel nem voltam szemelőtt...

2022. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen könnyebb ismerkedni, mivel több meleg van a városban. Szerintem megéri, nagyobb esély van a pártalálásra is.
2022. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Több a meleg az igaz, de ennek okán több a kamus, a link és a megbízhatatlan is. Nagyon sokan pedig el vannak szállva maguktól , a csodás egójuktól.

Láttam, nem egyszer itt is,hogy direkt kérte valaki,hogy pestiek ne is írjanak neki.

Nem véletlen....

2022. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!