Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy táborozás végén, búcsúzkod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy táborozás végén, búcsúzkodáskor, egy külföldi, török srác a fülembe súgta "I love you". Ha jól értettem :) Ti mit reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
kategória!

2022. márc. 14. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
1%
Megcsaptam volna, mert homofób vagyok.
2022. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

- I love you.

- Are you top or bottom?

2022. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

2-es vagyok.

Nagyon lepontoztatok srácok, nem tetszik a gyakorlatias hozzáállásom? :)

Végül is, a táborozás végén mit akarhatott volna, talán csak egy gyors menetet.

2022. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Búcsúzáskor: я тоже
2022. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy inkább: ben de
2022. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
99%
Hát, ott van a leírásodban az, hogy "Ha jól értettem :)", így biztos ami biztos alapon inkább visszakérdeztem volna, hogy mit mond, nehogy én jöjjek ki hülyén a dologból, hogy félrehallottam vagy félreértettem, amit mondott. :D Ha tényleg ájlávjú, akkor megkérdeztem volna tőle, hogy miért csak most mondja? Szólhatott volna korábban is, előbb is. Lehetett volna egy csomó időnk együtt. :) D Hát, így már eléggé kakukk. Még egy privát csere beleférhet, csak kérdés, hogy van-e még értelme. Valószínűleg már nem sok. Talán majd jövőre tökösebbek lesztek mindketten. :)
2022. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 steven95 ***** válasza:
88%

Lehet azt mondta I" like you"..nem? Persze lehetett "love" is. Akár egy szentimentális "megszerettelek", de tudom nem igen látjuk újra egymást ..légy jó..


Az meg kiborító, hogy megint a szex az első gondolata mindenkinek.

2022. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
1-eske, a téged lepontozóknak szerintem a homofóbiád nem tetzik, és az, hogy "megcsaptad volna" az illetöt. Mindkét dolog negatívum...
2022. márc. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én válaszom valószínüleg "It's too late" lett volna.
2022. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!