Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Izgat a szado-mazo? Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgat a szado-mazo? Mi a legdurvább élményed vagy fantáziád?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 08:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Korombeliekkel (nagyon max 25) nyitott vagyok az ilyesmire diszkréten, tapasztalat is van már.
2022. márc. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Csak fantázia. Egy 16 év körüli sráccal lenni. Én vagyok a dom, ő pedig a csicskám. Kikötözve megdugni és megszopatni. 32/f
2022. márc. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Mint a 2., csak idősebb vagyok.
2022. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Hogy egy csapat férfi elkap az erdőben, megdugnak mind és amikor mindegyik g.cije az arconra került, a húgyukkal mossák azt le róla.
2022. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Engem izgatna egy másik pasi heréjét/farkát kínozni. Mint pl: ballbusting, ballspanking, kötözés, sounding stb.


Sajnos csak fantázia, nem merem rávenni magam, hogy erre partnert keressek

23f

2022. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ez egy átlagos hétvégém, csak nem az erdőben csináljuk.

2022. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
6/6 mesélnél róla privát üzenetben?
2022. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Csak erős idegzetűek olvassák el amit írok most! Egyáltalán nem vágyom a szado-mazora a gyakorlatban, van a lelkemnek egy kifinomult oldala, viszont a durvaságokat, melyeket elszenvedtem életem során, segít feloldani az eroguro manga (a japán képregények egy extrémebb formája), pl lefejezés után a nyakon keresztül dugnak meg valakit úgy, hogy fordítva áll a pénisz, ha értitek: a levágott nyakon bedugja, és mint egy nyelv, a pénisz kilóg a legvágott fej száján, és úgy ejakulál, mintha hányna a hulla. Közben persze véres a pénisz.


Élőben viszont utálom a véres dolgokat, és nagyon gyengéd, odaadó vagyok és szelíd, erkölcsös, empatikus. Sokan szeretik a lövöldözős filmeket, sokszor az se enyhébb, ez viszont talán szokatlanabb, amiről írtam.

2022. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

"eroguro manga"


Szóval ilyen is van... Minél többet tudok meg a japánokról, annál inkább úgy érzem, hogy kevés volt az a két atom, amit ledobtak rájuk.

2022. márc. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is van egy orvosi fétises fantáziám, de egyébként sok tapasztalatom is, mivel rendelkezem eü ismeretekkel és eszközökkel is. Engemet is vizsgáltak már és én is sokszor vizsgáltam.

Ami fantázia az annyival durvább, hogy várok kint a folyosón, behívnak és egyből le kell alsónadrágra vetkőznöm. Kiemelik, hogy a zoknit is vegyem le. Tehát a mezítlábasság (gondolom ez a bennem rejlő lábfétis miatt van). Fel kell ülnöm a vizsgálóágy szélére, alaposan meghallgat elöl hátul az orvos, de nemcsak hevenyészve, hanem az egész felsőtestemen minden ponton és nagyokat kell sóhajtani. Aztán nőgyógyászati emlővizsgálat szerűen a mellkasomat, bimbóimat áttapogatja. Hanyatt fekve tetőtől talpig áttaperol, a lábaimat, a hasamat, mellkasomat, leveteti a kisgatyát, alul is nagyon alaposan megnéz mindent, majd vért akar venni, de közli, hogy nincs vénám, így a lábfejem tetején kidudorodó érből vesz. Ezután megnézi, hogy mennyi anyajegy van a mellkasomon és azt le kell vetetni, ezért érzéstelenítőt kell, hogy adjon és a mellkasom bőrébe kapok több szurit.

Tehát a mellkasi injekció kapása, a vérvétel lábfeji vénából, ezek nagy afféle durva fétisek.

A valóságban e kettő kivételével ezeket mind végigjátszottam már nővel és férfivel, oda is és vissza is.

Egyszer egy nővérkéből lett dominánál megvolt a mellkas injekció is, de csak infúziós oldattal.

Lehet ezért utálni, vagy lenézni, de ezek a durva medicál fétisek indítanak be, a sima vanillaszex alig alig. Viszont ebben fiú lány egyre megy.

2022. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!