Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak a Magnum szaunával kapcsolatban ?

Figyelt kérdés
Privát is jöhet
2022. márc. 15. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Engem is érdekelne!
2022. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Én voltam már ott pár alkalommal
2022. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Én felvállalom a véleményem. Igazából csak pozitív élményeim vannak. Mint a fiatal korosztály képviselője én egész jó áron jutottam be, az ár/érték arány maximálisan kielégítő. A másik kulcskérdés a tisztaság. Őszintén? Ott szerintem csak az tud elkapni valamit, aki el akarja. Van fertőtlenítő, van törlő (mindig van, akkor is ha épp csúcsforgalom van), a személyzet megállás nélkül takarít. Adnak óvszert, de vihetsz is magaddal. Az, hogy betartod-e a biztonságos szex szabályait már megint csak rajtad múlik. A zuhanyzók is abszolút karbantartottak. A szaunák meg tényleg tiszták. Igazából amit a hely nyújtani tud, az nyújtja is. Ha te összeakadsz egy magára igénytelen fazonnal, az meg nem a hely hibája. Én pl. volt olyan, hogy szóltam valakire, de ezzel általában nem szokott probléma lenni.


Ami a vadászat részét illeti, az, hogy nincs "tele" a hely, vagy nem olyan hapekok vannak, akik nekem tetszenek ugyancsak nem a hely hibája. De általában biztos talál az ember egy szimpatikus fazont, akivel legalább dumálni vagy inni tud egyet, esetleg több is.


A hangulat, a félhomály, a gőz, a tematikus kabinok szerintem jók, bár én inkább a moziszobát szeretem. Kettő is van és ott jó dolgok tudnak történni. Meg egyébként a filmek is nagyon jók, bár egy időben ugyanazok a filmek mentek sorra, nekem meg volt egy adott időpont, ami a kedvencem, így általában ugyanazokat láttam.


A kabinok amúgy kényelmesek, van kisebb-nagyobb mindenki talál kedvére valót. A glory hole lyukakat én személy szerint nem használtam ki, de ha valaki ezt kedveli, akkor szintén opció.


Egy bosszantó dolog van, hogy vannak emberek, akik a "nem" után visszakérdeznek, hogy mégis miért. Velük nem kell foglalkozni, lekopnak. Viszont hála istennek belőlük is kevés van.


Összességében mindenkit bátorítok, hogy próbálja ki! Vannak tematikus partik, meg hiv szűrés nap, szóval a kellemeset össze is lehet kötni a hasznossal!


Csak biztonságosan!

2022. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
3%
Jó hely, csak sok a homár.
2022. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

#3

"Ha te összeakadsz egy magára igénytelen fazonnal, az meg nem a hely hibája. Én pl. volt olyan, hogy szóltam valakire, de ezzel általában nem szokott probléma lenni."


Mi miatt kellett rászólni?

2022. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
5, a leírásból ítélve túrós volt a rudi
2022. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

#3


Együtt öltöztem át valakivel, én letusoltam ő elment mosdóba. Aztán mindketten be akartunk szállni a pezsgőfürdőbe és megkértem, hogy sorry de tusoljon le. És nem volt semmi probléma, mondta hogy jogos csak elbambult.

2022. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

#7

Ha egy uszodába vagy fürdőbe mész, akkor is megkéred a jónépet, hogy zuhanyozzanak le, mielőtt veled egy medencében pancsolnának? Ráadásul az a rohadt jakuzzi tele van klórral, mi a franctól félsz?


Basszus ember, a kezem ökölbe szorul a magadfajtától, aki a beteges "igényességét" próbálja ráerőltetni másokra. Ha nekem szóltál volna be, hogy zuhanyozzak le, ott bizony komoly probléma lett volna...

2022. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igényes ember megteszi magától, a többinek kötelező vagy ne járjon strandra.
2022. márc. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

#9

Minden reggel megfürdök és kész. Nem fogok naponta tízszer zuhanyozni kényszerbeteg hülyegyerekek kedvéért. Adrian Monk meg maradjon otthon.

2022. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!