Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiuk milyen a prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk milyen a prosztata masszázs ? Ki volt ilyen masszázsa? Hány évesen?

Figyelt kérdés

2022. márc. 18. 20:14
 1/5 anonim válasza:
12%
Én magamnak csinálom, de már uncsi hogy mindig ürülékes marad a körmöm alja. 😔
2022. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem élveztem. Pisilnem kellett csak tőle
2022. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Élveztem, exem csinálta és én is neki, na meg azóta alkalomadtán pár pasinak. A merev farkát és nagy élvezések alapján jól csinálom, de kapni is szeretem.
2022. márc. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én élveztem. Ha jól emlékszem 26 éves lehettem először.
2022. márc. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már évek óta próbálkozom vele, van,volt már tényleg minden féle fajta, méretű eszköz amit kipróbáltam. Rezgő nem rezgő,ujjam is. A pózokból is mind megvolt már de csakúgy elmenni nem tudok,ahhoz ingerelnem kell a péniszt is. De az már ugye akkor sem ugyanaz. Én azt mondom van aki nem képes így az orgazmusra sajnos, persze élvezem az ingerlést ettől még. Olyan mint hölgyek esetében,van aki képes az anál orgazmusra van aki meg nem.
2022. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!