Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amerikában ennyire más a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amerikában ennyire más a meleg szubkultúra, hogy a filmekben és sorozatokban mindig csak monogám és boldog párokat mutatnak?

Figyelt kérdés
Itthon ahogy tapasztalom, a többség csak alkalmi partnert keres, egy találkozó után összefekszenek aztán kampó. Ettől kicsit el is ment a kedvem az összes társkereső alkalmazástól... A melegeket ennyire rózsaszín ködben ábrázolják, vagy ott tényleg a stabil párkapcsolatok a jellemzőbbek?
2022. márc. 22. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem más. Azért ábrázolják ilyennek, mert az LMBTQ politikai szervezetnek ezt áll érdekében elhitetni az emberekkel, hogy a melegek bezzeg sokkal erkölcsösebbek, mint a csúnya gonosz heterok. Aki nem hódol be nekik, az homofób rasszista náci stb.
2022. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Rózsaszín köd. Ez Hollywoodnak ki lett adva kb 15 éve, hogy melegpropagandát gyártsanak. Az okokat órákig sorolhatnám, de az inkább a politika témába tartozik.

Amerika nagy ország elég szélsőséges skálán mozog az emberek intelligenciája és beállítottsága. Néhány meleg szerencsés és tényleg jobb körülmények közt él mint itt nálunk. Esküvő, gyerek, melegekre specializálódott éttermek, fodrászatok, ruhaboltok sora várja őket, pontosabban az elkölteni való pénzüket. Sokak viszont titkolózásban, megvetésben élnek, mivel vidéken nemcsak a rasszizmus nagy, hanem a meleggyűlölet is.

Egy olyan országról beszélünk ahol az FBI a mai napig listázza a saját (!) homoszexuális dolgozóit. Nemzetvédelmi okokra hivatkozva..

Szóval a felszínen megy a rózsaszín köd, a mélyben viszont megbújik egy évszázados radikális konzervatív felfogás, amely mérföldekre van a modern nyugati (holland, spanyol, francia stb) felfogástól, viszont mivel a mélyben rejtik el, el van nyomva, sokkal pusztítóbb amikor a felszínre tör.

Összességében ha meleg lennék Amerikát messze elkerülném, nem szeretnék olyan országban élni ahol ha a nagyvárosi menő kerületben a lakásom és a menő P.C. munkahelyem közötti útvonalról letérek, akkor lepuffantanak mert meleg vagyok, és még jól jártam, mert vidéken lehet meg is kínoz vmi redneck őrült banda mielőtt megöl.

Lennék meleg szívesen Hollandiában, Svédországban, Franciaországban, Spanyolországban, Magyarország már necces, tőlünk keletre inkább már semmiképp, az USÁban meg mint írtam csak akkor, ha megfelel hogy egy nagyon szűk helyen élem az életemet egy szűk társasággal.

2022. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Amerikában változott már annyit a társodalom, hogy nem ciki többé az, hogy meleg valaki, így lehet tervezni az életet.

Pl. ez itthon scifi lenne: https://www.youtube.com/c/tylerandtodd/videos

Ott teljesen normális, hogy ugyanúgy dolgoznak a jövőjükön, mint egy hetero pár. Ettől még messze vagyunk. Ami itt rózsaszín köd, az ott a hétköznap.

2022. márc. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Persze és néger a rendőrfőnök / polgármester / amerikai elnök nem? 😂 A szubkultúra ugyanaz (csak részben nagyobb az elfogadottság - a nagyvárosokban), Hollywood meg mindig is ideálokat mutatott be nem a valóságot. Be kell rakni a filmekbe melegeket mert az tök pc, de mivel pozitív szereplőként kell őket ábrázolni persze hogy azt mutatják boldog párkapcsolatban élnek.
2022. márc. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van erről egy nagyon érdekes, többrészes sorozat az Apple TV-n, melegek a filmekben és a TV-ben. Tulajdonképpen (engem is meglepett) de nem is annyira rég még rémes volt a helyzet, és az utóbbi időben ábrázolják a filmek, sorozatok a valóságot. Nemrég még a meleg karakter csak valami eszement gyilkos, vagy különc örült lehetett. Meleg színészek-színésznők általában titkolták az identitásukat, aki nem az hamar ajtón kivűl találta magát. (Ellen DeGeneres azonnal repült a TV sorozatából és évekig nem kapott munkát, de még a HETERO színésztársa Laura Dern sem, mert együtt játszott vele)

Ez persze sokak számára a mostani ábrázolás szembeötlő vagy sok, homofóbok számára meleg propaganda, de végiggondoltam és nincs az a suli, munkahely, baráti társaság - szűkebb és tágabb- ahol ne lenne egy meleg vagy bi fiú vagy leszbi lány. És az csak az akikről kiderült (van akiről utólag). De az emberek nagyrészének számára a valósággal való találkozás valamiért mindig rémisztő, és szeretnének visszamenekülni a kis képzelt világukba.

2022. márc. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pestmegyei faluban lakok

Nálunk Három párkapcsolatban élő meleg van +1lezbi ők mind vállalják magukat kapcsolatban élnek.

A titkos arankák, mind egyedül

KB 10fő. És vannak a biszexek barátnőjük vagy feleséggel ők is kB 10fő akiről tudok.


A filmek azok filmek, ne keverjük a valósággal.

2022. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kis kiegészítés érdekességképpen a #3-ashoz: Tyler és Todd nem Amerikaiak, hanem Kanadaiak, Albertában nőttek fel (Kanada), ott ismerkedtek meg, ugyanarra az egyetemre jártak, majd egyetem után összeházasodtak. Vettek egy lakókocsit, amivel körbeutazták egész Kanadát, majd a határt átlépve Amerikában is tettek egy jó nagy kört. Végigutazták a nyugati partot (Washington, Oregon, California), ezután a déli államokon keresztül (Arizona, Új-Mexikó, Texas, Louisiana, Mississippi, Alabama, Georgia) jutottak el Floridáig. Floridában érte őket a koronavírus járvány, ezért vissza kellett utazniuk a saját országukba, így Új-Skóciában (Kanadában) telepedtek le.
2022. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Szépen lepontoztátok az LMBTQXYZ propagandára utaló véleményt!

Pedig így van!

2022. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
8-as: Igen, akárcsak Bill Gates COVID oltásba rejtett chipjei, és a föld meg lapos. :)
2022. márc. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%

Én csak azért pontoztam le, mert reptilián hibrid vagyok, aki minden reggel embercsecsemők vérét issza és a homoszexualitással akarom kiirtani a hetero, fehér férfiakat, akik fajunk egyetlen kriptonitja. Mióta fajunk látta a Rambót és a Predátort Arnie Shwarzieval, azóta tudjuk, hogy a hetero fehér férfiaknak mennie kell.

Remélem megérted, hogy ezért le kellett pontoznom a véleményt. Pusza! <3

2022. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!