Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért izgatóbbak a fiatalok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgatóbbak a fiatalok mint az idősebb pasik?

Figyelt kérdés
Mit találtok izgatóbbnak bennük és milyen szerepben lennének belük egy aktus alatt?

2022. márc. 26. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Röviden össze tudom foglalni a lényegét, úgymond "frissebbek" a fiatalok. Egy félig száraz kenyérből is lehet finom szendvicset csinálni de azért frissen jobb.
2022. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
#1 jó nagy bal🌳sz vagy ezzel a hasonlattal
2022. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
szerintem csak simán szexibbek
2022. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Stílusosak
2022. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiatal mindig jobban fog kinézni mint egy idősebb ember, nem véletlenül nem szoktak 50+ os alsónemű modellekkel reklámozni pl.

Ez így van férfiaknál és nőknél is

2022. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki van így vele,más a fiatalok felfogása és az idősebbeké is,vannak akik nem szeretnének egy olyan párt aki az apjuk lehetne is
2022. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Általában minden idősebb fickó (a nők meg főleg) kb azért küzd, ami a legtöbb(!!)fiatalnak adottság. Szép/selymes bőr, feszes fenék ,has, dús haj stb... Így hát szerintem teljesen egyértelmű, hogy úgy általánosságban ez a vonzóbb, én is így látom.


DE... Csomó sráccal/férfivel beszéltem akit kimondottan volnazanak az idősebbek, sőt néha a kimondottan idősek is. Sőt néha igazán fiatalok olyanokat keresnek, van éppen átlagosabb korú barátok között is van olyan aki kizárja, hogy fiatalabbal kezdjen, "nekem férfi kell" címmel. (csajoknál ugyanígy, de ugye ez itt most nem számít)

Szóval bár az talán a gyakoribb, hogy fiatalt, de egyáltalán nem törvényszerű és általános.

2022. márc. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Egy fiatal ropogósabb ,de nem izgatóbb....

Egy korosabb pedig érettebb és férfias...

2022. márc. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

7 - 8 válaszokban féligazság van.

Ami a fiatalokra vonatkozik, az igaz.

De ami arra,hogy vannak akik idősebbeket keresnek,mert ők érettebbek,ezzel maximálisan nem értek egyet.

Ugyanis személyesen tudom cáfolni.

Persze, lehet az idősebb,érettebb alatt a kövérkés,szőrös,kopasz pápicskákat értik....

Aki nem ilyen az meg mehet a fenébe.Ha még tartósat is szeretne,akkor főleg...

2022. márc. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9# nem tudom mit értesz idősebb alatt, de mondjuk szerintem a 40-50 korosztályból is van ledurrant(kb naaagy töbség), de vannak akik úgy néznek ki mint valami filmsztár, holott nem azok. Pont ezért keresettek ezek az emberek a saját korosztályukban a fiatalok által akiknek bejön ez a korosztály, mert naaaaagyon ritka közöttük aki igényes, stílusos ad magára ,jó a teste mert foglalkozik vele, tesz érte. Emellett intelligens nyitott laza gondolkodású, tud azonosulni a fiatalokkal. Fehér holló..Ezek az emberkék szinte konkurencia nélkül vannak, így kedvükre válogathatnak a fiatalokból. Nyilván azokról a fiatalokról beszélek akiknek bejön ez a korcsoport. Szer. nem véletlen, h a legtöbb filmben ahol A FÉRFI van a középpontban a30-40-50-es korosztályt tolják. Végül, mindenki nézhet ki jól a saját korosztályában, tehet érte még akkor is ha a genetikája nem épp az a.. meg mert hát a szépség relatív mint tudjuk.
2022. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!