Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek mit szóltok hozzá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek mit szóltok hozzá, hogy a Mi Hazánk Mozgalom bejutott a parlamentbe?

Figyelt kérdés
Ők egy köztudottan homofób párt, ezért kíváncsi vagyok a véleményetekre!

2022. ápr. 4. 16:05
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
82%
Remegni azért nem kell tőlük, nyolcan vannak.
2022. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
70%
Miért kéne félni egy bohóc bandától?
2022. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
63%
Heteroszexualis vagyok es szegyennek tartom, hogy bejutottam.
2022. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
38%
K*
2022. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
87%
A fidesz is az. Mind a két pártnak ellenségképe a meleg emberek csoportja, így szerintem mindegy. Ezért nem igazán érdekel, mert nem oszt vagy szoroz.
2022. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
55%
Bohócok csak, nem kell komolyan venni őket. Bár arról megbizonyosdhattunk, hogy gyűlölettel az országban lehet uralkodni, de már sokszor kifejtettem ezt is. Tehát egy olyan társadalomban, ahol minden 4. ember mentális beteg(emiatt vagyunk toplistásak Európában alkoholizmusban, depresszióban, öngyilkosságban, stb), ott nem lesz más eredmény, amíg ki nem halnak a sebüket nyalogató generációk(világháborúban, kommunizmusban traumatizáltak). Nekem is családban valaki 30-40 éves eseményekre hivatkozva szavaztak a Fideszre, amire én csak annyit reagáltam, hogy: B*zmeg, fel kell nőni, nem pedig rinyálni, hogy mi volt 30-40 évvel ezelőtt. Ezeken látszik, hogy mentális sérültek súlyosan, hiszen nem dolgozták fel a múltbéli fájdalmaikat. Amiért nem csak ők a hibásak természetesen(közvetetten), de közvetlenül már ők tehetnek róla, hogy a társadalom elfogad egy ilyen hatalmat. Oktatás reformálása is létszükséglet, mivel ott kéne megtanítani a gazdaságra és az egészségre(kiemelném a szellemi egészséget) a fiatalságot, máris nem hinné el azt senki, hogy "Előre halad Magyarország". Jó kis államcsőd szélén állunk és tényleg ezek szerint az emberek benyelik, hogy jól teljesít Magyarország. :D Számomra ez a vicc, szóval a népet kell leginkább hibáztatni, nem a kormányt. Azért van hatalmon még mindig, mert erre van igénye a társadalomnak. Igazából kezdem lefosni az egészet, már rég gondolkodtam rajta, hogy külföldön letelepszek és annyi. Ez lesz a legvalószínűbb forgatókönyv. Úgy is most megint tömeges kivándorlások következnek és még öregebb lesz a társadalom. Hacsak most 4 év alatt nem lesznek lázadások(ha kinyílik a fideszesek szeme), vagy esetleg valami polgárháborús helyzet alakul, akkor maradnak ezek a drágák. Én inkább szomorú vagyok összeségében, hogy erre van igény az országban. Nem bánom, hogy magyar vagyok, sőt, de azért magamra is büszke tudok lenni, hogy kitörtem ebből a gyűlöletkörből és nem engedem, hogy azt csinálják belőlem is, amit a múltban a nagyszüleinkkel-utódaikkal. Ilyen agymosást benyelni már tényleg csak súlyos mentális sérültek tudnak. Nem, mintha ez másik oldalon nem lenne bőven, szóval félre értés ne essék. Az egész Mi Hazánk pártnak úgy ahogy van egy pszichiátria börtönben lenne a helyük(ha komolyan gondolják a nézeteiket), ahogy nyilván az ellenzékben is van jópár odavaló elmebeteg. Szóval ez egy társadalmi probléma összeségében és ez a szomorú, hogy ezt nem látják át sokan.
2022. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 Lacás1976 ***** válasza:
70%
Most kéne lelépni nyugatra és vissza se nézni.
2022. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
34%

Amiben épp pénzt és hírverést látnak azt utálják éppen.

Így szereznek szavazatot, ők bábok, akik meg oda szavaztak-

Ajaj ők mi den ellen lázadnak.

2022. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
74%
Majd ledarálják Szájert
2022. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
17%
Listán rájuk szavaztam, szóval örülök neki :D
2022. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!