Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek tetszenek, ki találja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek tetszenek, ki találja izgatónak a dickpiceket?

Figyelt kérdés

Most az átlag DP-re gondolok, ahol premier plánból lőnek egy fotót.

Csak az én véleményem: szerintem kicseszett igénytelen : D Alapból nem értem önmagában egy farokfotón mi a vonzó. Egy igényes erotikus fotó amin rajta van az arca a teste, így a farka is az tényleg szexi tud lenni, mert látod az egész személyt. De ez a letolom a gatyám és lefelé fotózok egyet annyira gáz. Azokat meg nem is értem akiknek fel sem áll a farka a képen, meg látszik hogy a WC-n ülnek és úgy fotózták, vagy koszos a farkuk aztán azt küldözgetik. A nők tudom hogy nem rajonganak érte, de érdekel hogy van annak alapja hogy ezek az emberek azt hiszik, hogyha a meleg pasi kap egy farokfotót akkor hú de be fog gerjedni, vagy sem.



2022. ápr. 14. 20:10
A kérdező szavazást indított:
Nekem minden körülmények között tetszik
Ha már láttam az illetőről más képet is akkor örülök egy farokfotónak, önmagában nem
Sehogy sem tetszik
51 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tetszik ha kérem és nem magától jön.
2022. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

A dicpic kicsit olyan mintha michelangelo a Dávid szoborból ehelyett


[link]


Ennyit faragott volna meg


[link]


És várta volna a pozitív reakciókat.

2022. ápr. 14. 20:22
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Nekem tetszenek és szoktam is kapni hogy véleményezzem őket
2022. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az a kedvencem, amikor romeon se köszönés, se semmi szöveg, csak küldenek egy dickpicet. Szerintem ezek azok az arcok, akiknek eleve nincs esélyük kb senkinél és ezt tudják is, ezért az esélytelenek nyugalmával egyből tolnak egy all int.
2022. ápr. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Igen. És ha nem válaszolsz, akkor még van aki szét is spamel, hogy:


-Válasz??

-Miért nem írsz?

-Jó nagy paraszt vagy, válaszolni sem tudsz

-Hahóóóóóó


Szóval ők valami hatást várnak ettől, holott a szavazásból úgy tűnik, hogy az emberek elsöprő többsége egyáltalán nem kíváncsi erre, minden előzmény nélkül meg pláne.

Akkor miért küldenek mégis ennyien? (Meg miért látom ennyi embernél grindr-en, hogy "accepts NSFW pics: Yes, please"). Ha látják, hogy hatástalan, vagy kontraproduktív akkor nem kapcsolnak? Ezek az emberek teljesen hülyék? Vagy van egy réteg akiknél ezzel nyerők?

Ha van itt valaki, aki szeret dicpicet küldözgetni, megosztaná velünk a tapasztalatait? Milyen megfontolásból küldi ezeket a képeket?

2022. ápr. 15. 01:06
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Mindig csak azok küldenek dicpicet, akiknek brutálisan undorító, okádék farkuk van.
2022. ápr. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
#5: Mondom, szerintem azért küldik, mert tudják, hogy tökmindegy, hogy mit csinálnak, esélytelenek, ezért egyből kimaxolják, aztán várják, hogy hátha belefutnak végre valami hasonszőrű véglénybe. :D
2022. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy ha meg van beszélve, hogy küld képet és tudom.

De persze kaptam már úgy is, hogy nem kértem.

2022. ápr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
7: Ez is biztos benne van, de volt aki küldött arcképet is mert nem válaszoltam, és amúgy nem is nézett ki rosszul.
2022. ápr. 15. 13:27
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak akkor tetszik, ha attól kapom aki bejön és vonzódom hozzá elég szépen :)
2022. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!