Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » -Homofóbok,miért nem szeretite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-Homofóbok,miért nem szeretitek a melegeket?Miért nem örülök inkább annak hogy nem a jó csajoknak hódolnak hanem meghadják nekik?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 13:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
"meghadják"? Ezzel az egy szóval mindent el is mondtál magadról. :D
2022. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%
a többségnek nem a melegekkel van baja, hanem az erőltetett propagandával
2022. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
A lengyel hüakinthoszban a melegekkel volt bajuk
2022. ápr. 15. 13:51
 4/24 A kérdező kommentje:
Anyám azt mondja ,hogy a melegek hülyék
2022. ápr. 15. 13:56
 5/24 A kérdező kommentje:
Az lmbtq tagok csak magukat adják,nem erőltetnek semmit,csak azt szeretnék hogy ne különböztessék meg a többi embertől és ne a homoszexualitása alapján nevezzék meg.
2022. ápr. 15. 14:18
 6/24 anonim ***** válasza:
9%

6: akkor leírom még egyszer mert nem sikerült megérteni: ha nem akarnak megkülönböztetést, akkor nem kell magukat felcímkézni lmbtq meg semmivel. Így már érted?

Ha pedig úgy néznek ki utcán ami nem oda való vagy figyelemfelkeltő akkor így jártak. Ehhez nem kell szexualitást sem keverni és megnéznek az utcán ha pl jelmezben mész egy conra, vagy ezer más példát lehet mondani. Az emberi faj ilyen, ezt nem fogja tudni senki kiverni az emberi természetből, főleg nem parancsra.

Én speciel ha látok valakit az utcán akin látszik hogy meleg,de nem botránkoztat meg egyébként a megjelenése, csak a beszédén, testbeszédén hallatszik és látszik az engem nem érdekel. Amíg normálisan viselkedik, addig én is. Ez ilyen egyszerű. Tudom hogy van aki automatikusan máglyára dobná mindet, ahogy fordítva is. Erről beszéltem az előző kommentemben..

Egymást ölik az emberek, akik meg tolják ezt a tudatosa megosztó propagandát röhögnek a markukba fejünk felett, ezt kéne már felfognia mindenkinek.

2022. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Te lehet nem esel neki a barátnődnek,de ne mond hogy mást se láttál az utcán,szórakozó helyeken,ha meg két meleg smárol mindenki őket nézi kiábrándulva mintha tiltott lenne a meleg csók
2022. ápr. 15. 14:24
 8/24 A kérdező kommentje:
Pont ezért vannak a prideok ,hogy ne nézzék le a melegeket,mert még akarják mutatni ,hogy nekik is van erejük és nem kisebbség
2022. ápr. 15. 14:31
 9/24 A kérdező kommentje:
7 én melegként nem vagyok tagja az lmbtq-nak mégis felcímkéznek,nem tehetek semmit az örültek ellen akik kitalálták ezt az egészet,nem tudok és nem is akarok az lmbtqba beleavatkozni
2022. ápr. 15. 14:33
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

7: ez részben jogos, de egyelőre férfiből és nőből lesz gyerek, hiába próbálnak manapság egyes körök istent játszani és agymosva felülírni az általános iskolás biológiát. Amíg az elfogadásért kiáltó kisebbség nem fogadja el, hogy evolúciós zsákutca a saját nemhez vonzódás addig persze hogy falakba fognak ütközni. Egy gyerek fejlődésének is az tesz jót ha van ANYA és van APA, épp ezért nézik meg és ki az egyneműek csókját is az utcán, mert nem az a normális.

Értem, hogy valaki ilyenné válik vagy ilyen születése óta, én nem bántok senkit mint mondtam, de meg kell értenie ennek a közösségnek, hogy az elfogadás nem parancsra és erőszakosan történik, főleg nem szembehugyozva magukat az evolúció szelében.

Mindkét oldalt ki lehet ragadni a negatív példákat aki instant máglyára dobná a másik tábor összes tagját, ezt is leírtam fentebb, hülyék mindenhol vannak, nem azon kell rugózni, hanem a normális többségnek befejezni egymás ölését és kompromisszumokat kötve élni és élni hagyni egymást.

2022. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!