Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lefeküdnétek olyan pasival,aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek olyan pasival,aki elmondása szerint már 100nál is több fiúval volt?

Figyelt kérdés

Engem lesokkolnak ezek a számok,nem egy pasi vallott már hasonló számról.

Vagy 20-30 év alatt ez elfogadható szám?


2022. ápr. 25. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen
2022. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Le, én is kb 6 év alatt voltam 80 pasival.
2022. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És nem féltek,hogy elkaptok valami?

100ból tuti nem védekezett minddel.

2022. ápr. 25. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarok AIDS-es lenni.
2022. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha például 25 év alatt volt százzal az évente 4 srác, akivel valamennyi ideig szexelt. Így nekem annyira nem tűnik soknak. Egyébként szexelnék ilyen férfival, de nyilván minél több partnere volt valakinek, annál inkább követelmény ismerkedésnél, hogy tesztelve legyen. És nem csak HIV-re.
2022. ápr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azért merem remélni, hogy aki ilyen aktív szexuális életet él az nem a 101. előtt (azaz előttem) megy el tesztre a kérésemre. : D Ha ez lenne a helyzet, akkor a nem 100 pasi miatt küldeném el, hanem mert szegény hülye.

Egyébként nem attól leszel "AIDS-es" (HIV pozitívat akartál írni gondolom, a kettő nem ugyanaz), hogy lefekszel valakivel aki 100 emberrel volt, hanem attól hogy HIV pozitív emberrel fekszel le, aki meg is fertőz. Na most ha valaki 100 nem beteg emberrel feküdt le, akkor eleve nem tudott mit elkapni, ha meg biztonságos(abb) szex volt akkor alacsony az esélye, főleg egy HIV fertőzésre. Míg ha teszem azt, valaki 2 emberrel feküdt le korábban, de az egyik pont STD-s volt, és megdugták gumi nélkül akkor jó eséllyel elkapott valamit. Nem a szám a lényeg, hanem a biztonság és a teszt. Amúgy ha úgy nézed, hogy teszem azt valaki minden hónapban mással feküdt le akkor elég gyorsan megvan az a 100, még a 20-as éveiben egy átlagos férfinak.

2022. ápr. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!