Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Heartstopper (új meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Heartstopper (új meleg sorozat) szerintetek jó? Olyan, mint a képregény ami alapján készült?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 28. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pont olyan, mivel a készítő ugyanaz: Alice Oseman.

Kedves, könnyed szerelmes történet, amiben megjelenik azért néhány olyan aktuális probléma is az lmbtq emberek életőbél, mint a bullying vagy a félelem a coming outtól. De alapvetően inkább a cukiságokon van a hangsúly, mint a barátság, összetartás, szerelem.

2022. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt az eddigi legaranyosabb meleg szerelmi történet amit láttam. A korhatár 12 évtől van ezért is nincs benne túl sok szexualis tartalom csók kézfogáson kívül, ami nagyon tetszett, hogy nem csak meleg szál van benne, de az lmbtq többi tagját is bele vonták ebbe a sorozatba. Attól függetlenül, hogy 12 év a korhatár, minden esetben érdemes megnézni mivel teljesen életképes a történet. Eddig csak jó visszajelzést halottam róla és nagyon sokan többször is újra nézték, amit én is tervezek. Nagyon jó egy olyan történet látni ahol tényleg csak a két szereplő boldog tinikori szerelme kibontakozik, de egyben szomorú érzést is hagyhat a megnézés utan benned, mivel ha már nem jársz suliba, akkor szembesülsz azzal hogy te már sohasem tapasztalhatsz meg ilyen ártatlan tiszta tini szerelmet.
2022. ápr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett, nagyon aranyos kis sorozat lett, elég hasonló a képregényhez (olvastam azt is). Egy két változtatás nyilván van, de alapvetően ugyanaz a sztori. Jók benne a szereplők is, végre nem harmincévesek játszanak középiskolásokat, mint néhány amerikai sorozatban, hanem tényleg tinik, akik tényleg szupercukik :)
2022. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban tetszett volna,ha két meleg talál egymásra, de így sem volt rossz,na meg végre nem a lányokat választják a biszexek,hanem a fiút
2022. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!