Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A nagyobb szerszámokat szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyobb szerszámokat szeretitek inkább torokra venni, vagy a kisebbeket?

Figyelt kérdés

Én főleg szopatni szoktam, szóval nem tudok beszámolni erről, csak érdekelne a másik oldal.

A kisebbeket nyilván könnyebb torokra venni, de van olyan, aki kifejezetten szeret fuldokolni a nagyobbakon?

Nekem 19cm, és kb 5,5cm vastag, egyenes

az jobb valakinek,mint mondjuk egy 14cm-es, vagy forditva?



2022. máj. 5. 21:29
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
94%
Torokra bármekkora jöhet. Popsiba a kisebbet szeretem.
2022. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
22%
Feleségem mindig is a nagyobb méretekért volt oda. Az enyémmel (23/5 cm) is simán mélytorkozik. Tövig. Neki a 18-20 alatti méret nem jött be soha.
2022. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 steven95 ***** válasza:
84%
Semelyik méret sem izgat jobban a másiknál. Természetesen egy nagyobbal lehet igazi mélytorok élményt megélni. Vágyni vágyok rá, más kérdés hogy mennyire megy. És a kisebb is marha jó :)
2022. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%
Én személy szerint szeretek egy kicsit, vagy nagyon fuldoklani a faroktól a kisebb az nem okoz olyan örömet mint egy nagy, ami rendesen megköhögtet. Egyszer volt egy srác, kB 23cm hosszú, és jó vastag farokkal, na ő ügy megdukta a torkom hogy a taknyom nyálam egybe folyt. Még másnap is éreztem a torkomon. Nagyon jó volt.
2022. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem szeretek fuldokolni, öklendezni. De popsiba a nagyobb a jobb. Ha elég pár másodpercre tövig, akkor vállalom, de ahhoz érzelmileg nagyon kell kötődnöm a férfihez. Csak a férfi örömére csinálnám, sajátra biztos nem.
2022. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
93%
Imádom a nagyot de csak popsimba. Kicsit meg jobban szeretem szopni.18/f
2022. máj. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%
Aki akar az írhat. 18/F
2022. máj. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb izgatóbb. De mélytorkozni ekkorával nem tudnék, pedig szeretek.
2022. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb méretű nekem jobban bejon. De nem durván
2022. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
90%
Az a méret nekem az ideális, ami tövig belefér a számba (és azért tudok levegőt is venni folyamatosan.) Annyira jó, mikor az ajkaim, arcom simogatják a piheszőrök.
2022. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!