Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen gyakran van igényetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran van igényetek szexre?

Figyelt kérdés
Passzívak vagy aktívak vagytok? Hány évesek?
2022. máj. 6. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Naponta
2022. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap élvezném ha valaki leszopna :) F 29
2022. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Vannak dolgok, amikre naponta szükségem lenne!

Szívesen kényeztetnék orálisan is, minden nap, fiatal srácot!, de sajnos nem akad igazán megfelelő partner, aki tényleg FIATAL...

2022. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kettes amit írt azzal egyetértek. Én is aktív amúgy. Csak hogy én is válaszoljak ne csak kérdezzek. :)
2022. máj. 6. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát most úgy érzem, hogy most épp nincs szükségem szexre. :D Lefoglal most sok minden, így nincs sok igényem rá. Legalábbis csak testiségre nincs sem kedvem, sem türelmem. Főleg, hogy szerintem elég unalmas érzelmek nélkül dugni. De azért persze, ha lenne párom, akkor biztos lenne rá sokszor igényem, de anélkül nem érzem szükségét, nem is vágyom rá.


27

2022. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Minden nap.
2022. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Naponta. Győri passzív
2022. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap szeretnék egy jó szerszámon lovagolni…
2022. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!