Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki passzív szerepben szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki passzív szerepben szokott lenni az meg tudná mondani mennyi idővel anális szex előtt nem szabad enni?

Figyelt kérdés
Még nem csináltam olyat, aki tapasztalat benne attól örömmel várom a segítséget. Szóval én most ettem 10 perce elég sokat. Holnap este lenne találkozó. Így lehet vagy toljam el a találkozást későbbre?

2022. máj. 9. 17:52
 1/5 steven95 ***** válasza:
100%
Egy, ha az étkezésed rendszeres és nincs egyéb emésztőszervi bajod, akkor rendszeres a székelésed is. Na mármost, ne akkor akard csinálni mikor tudod, hogy kb most mész mosdóba. Aztán... egy kis öblítés előtte sose árt.
2022. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy anal douche-t inkább és szimplán mosd ki magad szex előtt. Én szimplán azokat az ételeket kerülném a helyedben, amiről tudod, hogy fosat. Most éhezhetsz egy teljes napon át, de ettől még nem nem lesz tiszta a végbeled.
2022. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egyén függő

Leg gyakoribb aktus előtt pár órával nem eszik.

Ki mosni előtte magad mindenképp érdemes.

2022. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy írják, lehet kapni ehhez készletet, amivel szex előtt kit tudod öblíteni magad, és akkor nincs ilyen gond, tiszta lesz minden.
2022. máj. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakorlott passzívként azt mondom, hogy beöntés előtt fél órával nem szoktam enni. És akkor ha normálisan megcsinálod a beöntést feltehetőleg nem lesz baj!
2022. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!