Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyes emberek trollkodásból,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes emberek trollkodásból, viccből firkálják tele a WC-ket homo szexre való felhívással, telefonszámmal, vagy van is olyan beteg elme, aki egy WC faláról leolvasva felhív egy számot, hogy aztán egy wc-ben összerottyanjanak? 23F/hetero

Figyelt kérdés

ilyen olyan srác szop@t ekkor és ekkor.


Macilaci keresi bubut, jelszó: csínos popsi.


stb stb.....



2022. máj. 13. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Hívd fel és megtudod. :D
2022. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én tényleg el tudom képzelni, hogy egyes emberek ezt komolyan gondolják... :DDD
2022. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet sem hívtam még fel, de szerintem kb. fele-fele lehet az arány... ha lemész egy szexmoziba ugyanaz van, vadidegenek répázzák egymást (sajna eléggé el van melegedve mindegyik, így heteróként már nem pálya).
2022. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vicc. Sokakat izgat, szerintem undorító. Nem egyszer invitáltak már pláza wc-be kalandozni, szerintme ez a legalja.
2022. máj. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Láttam ilyet, nem is akárhol. A Szabó Ervin könyvtárban, a Kálvin térnél...Jó pár WC boxban írtak ki számokat :)

De az is megtörtént,hogy ketten voltak egy ilyen boxban, a hangokból lehetett hallani. Kint álltunk a folyosón,mert ciki volt hallani is.Aztán később egy öreg pasi jött ki,majd egy egyetemista szerű srác.Nyilván ott is megy a huncutkodás, kis pót "ösztöndíjért ".

2022. máj. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Én azt is el tudom képzlni, hogy nem saját szám... Akár heterót is bemárthatnak sajnos. Kapja a hívásokat, hogy "na, akkor merre csintalankodjunk?", aztán nem érti, hány óra...
2022. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Hiszen ez a lényege! Hogy heterók telefonszámát írják ki, hogy buz.ik felhívják őket. Ezzel idegesítik HAHA

Egyszer én is kiírom hetero ismerős tel.számát, akit utálok

2022. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
M3 Kisbagi Pihenőhelyen láttam olyan felhívást, hogy szopna valaki, és megvolt jelölve mely időpontokban, úgyhogy sztem létező jelenség, hacsak nem kirámolás esete forog fent... :D
ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!