Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen a szopás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szopás?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy milyen amikor szopsz vagy szopnak és amikor a g€ci a szádba lövel

2022. máj. 14. 09:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Hm ezt már én is kipróbálnám, de csak kezdővel.
2022. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
18 vagyok egyszer szoptam meg csak sajnos de sz nagyon jo volt, engem mar sokan szoptak en jobban szeretem mint a dugast
2022. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon jó érzés. Ma reggel is szoptam.
2022. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó érzés. Nem pont az íze, hanem hogy örömöt adsz vagy kapsz a másiktól ! Én nem is szeretek semmit jobban, csak a szopást.
2022. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szopni és szopatni is szeretek, ha megvan köztünk a kémia. A végén a sperma a számban pedig a hab a tortán. :D Bocs a képzavarért. :)
2022. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádok szopni :) Ez volt ami leginkább érdekelt egy sráccal és nagyon megérte kipróbálni és megélni a biszex hajlamaimat :) 25f
2022. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Imadok szopni, isteni erzes amikor a szamba lovelik a forro g3cit. 27F
2022. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Élek-halok a szopásért!

Adni és kapni is szeretem...

Ez a legjobb dolog amit fiúval el tudok képzelni...

Igazán fiatal fiúknak állandóan szopnám, akár viszonzás nélkül is!!!

2022. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy férfi kemény, selymes bőrű, nyáltól és előnedvtől csillogó szerszámát érzem a nyelvemen és az ajkaim között, amint kéjjes lihegéssel a fejemet tartva tolja be és húzza vissza hosszú perceken keresztül egyre erősebben? Végül pedig hatalmas nyögések között meleg, sűrű nedüjét a számba löveli lüktető farkából? Amikor azon gondolkodom, hogy ezt a mennyei pillanatot hogyan lehetne tovább elhúzni, hogy tovább élvezzem ezt a ízt, illatot, látványt, ajkaim tapintását, és a kéjjes hangokat?

Ezekre gondolsz kérdező?

Ja, nem rossz egyáltalan. ;)

2022. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2022. máj. 15. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!