Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mindenhol csak az igények és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol csak az igények és elvárások ?

Figyelt kérdés

Ahogy itt olvasgatok, és más társkeresőn is ugyanezt látom....Mindenhol mindenki igényeket,elvárásokat támaszt, kinézetre főleg. Nem az lenne a korrektebb,ha azt írná le mindenki, ő milyen, mit tudna adni egy ismerkedéshez, egy kapcsolathoz ?

Ekkora elvárások, ráadásul egyre nagyobbak,komplexebbek...Nem fél az,aki így áll hozzá, hogy addig válogat,míg magára marad? Vagy átverik ?

Rengeteg az irreális elvárás, és megkockáztatom,pont olyanoktól,akik felét sem tudnák viszonozni. És itt nem anyagiakra értem, hanem kinézetre, mentalitásra,vagy érzelmi téren.

Néha nem ártana a földre leszállni a cukorhabos mennyekből ...


2022. máj. 21. 07:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
igaz, ilyen kis senkik lenéznek mindenkit, csak a külső számít, de önbecsülésük nincs
2022. máj. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Egy darab elvárást nem írtál le.

Miért félnének? Rosszabb nekik kapcsolatban olyannal akit nem szeretnek, mint egyedül. Most komolyan miért akarnának olyat amiben nem boldogok?

2022. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Nameless Yogi ***** válasza:
100%

Ez kicsit olyan mint az ingatlanpiac. Mindenki a reális ár fölött akarja eladni a lakását. Ha pedig tényleg eladó a lakás akkor majd előbb-utóbb úgyis le kell majd engedni az árat a valóság szintjére, ha mégsem teszi akkor meg nem volt eladó a lakás. Az emberek egyre jobban elvannak szakadva a valóságtól, ezért egyre több az irreális igény és ez szerintem csak rosszabb lesz. Abban ne reménykedj, hogy az emberek magukba szállnak majd és nagy önelemzések lesznek.

Szerintem a társkereső egy ilyen önreklámozó felület, ahol az áru nem is igazán eladó, csak drágán van hirdetve, hátha jön egy balek aki többet ad. Ha meg nem jön össze akkor az ismeretségi körben már megvan a "lovagok sorrendje" és jó lesz onnan is valaki. Lehet én látom rosszul, de ez a véleményem.

2022. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen igazad van.sokan nem tudnak és nem akarnak kompromisszumot kötni......pedig az idő halad és az évek szállnak....egyszer rájönnek hogy Úristen.....egyedül vagyok
2022. máj. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a 3-as választ, korrekten és reálisan fogalmazta meg,amire gondolok.

A 4-esnek pedig azt, hogy tudja,mi vár azokra, akik az igényeikkel nem tudnak bánni.

2022. máj. 21. 10:14
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Én egyáltalán nem félek attól, hogy egyedül maradok, miután így is epekednek utánam a férfiak. Emberszámba nem veszek azokat, akik nem rendelkeznek Porsche-gyűjteménnyel és nem tehetik meg, hogy évente többször-minimum háromszor- világkörüli útra vigyenek el-evidens, hogy ez alól nem élvez kivételt a vis maior sem. Természetesen ezekért természetben kell fizetni, de hát mégis ki tudna ellenállni a kísértésnek? Ami pedig a külsőségeket illeti- a férfi nem férfi 1 mázsa alatt. Legyen minél kevesebb testszőrzet rajta, nehogy már nekem a végén azokra a prolikra hasonlítson akik BKV-val járnak. A könnyen influálandók a kedvenceim- egy kis mosoly, egy kis szédítés, s pikkpakk már ott is a bankszámlán a zsé. Ha ez nem okoz eufóriát senkinek, akkor bizony semmi! 18F
2022. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 6-os. Te még nagyon fiatal vagy az élet dolgaihoz,ezért írtad,amit írtál. Valószínűleg még egy burokban élsz,az anyuci-apuci által megteremtett jólétben és biztonságban,és innen prédikálsz. Majd pár év múlva látni fogod,hogy az a bizonyos Zsé nem pikkpakk ugrik a számlára. Senkinek. Én is így gondolkodtam 18 évesen mint te. Pont így. De húsz év eltelt és a burok megrepedt. Akkor nekem jött a zsé,most meg tőlem megy. De én mondjuk akkor is szerény gyerek voltam,most is szerény felnőtt vagyok. Akkor a gondomat viselték,most gondot viselek. Ennyi lett volna a lényeg.
2022. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es! Akkor 18 évesen sugarbaby voltál, most pedig sugardaddy vagy? :D
2022. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3%

Sziasztok! Ezt a szöveget egy másik kérdés alá is beírtam, de idevágó, mivel vannak benne elvárások.


Akkor már én is leírom az ideálomat, elképzeléseimet. Netán-tán-talán itt meglelem a shift+kis őt! :) 18/F



Éjfekete séró, a fizikuma leginkább a Dávid-szoborra hasonlítson, na nem ám Donatellojéra, hanem Michelangelojéra .Van az a nívó ami alá már nem megy az ember. Életkor nem igazán számít- tőlem azért egy 30-asssal legyen idősebb, sőt felőlem akár már szépkorúak közé is tartozhat. A legjobb ha féllábbal már a sírban van, sőt akár kettővel is lehet- nekem nyolc, csak ha a vagyonnyilatkozat megírására kerül a sor, akkor tudja az öreg, hogy mi a teendő. Legyen vallási fundamentalista, hogy a templomban együtt zenghessük a Mi Atyánkat. Persze oda is- ahogy mindenhova- kézen fogva járnánk-ezzel is szándékosan provokálva a társadalmat. Terjedjen a szóbeszéd, miszerint: Ez a két b*z* már megint egymás mancsát fogja. Szólítsanak minket persona non grataknak, hordajanak fokhagymaláncot, hintsék magukat tömjénnel- a sarki Margitka néni szerint ezek a tuti módszerek, és volt homárvírus, nincs homárvírus. A harmadik randin vigyen fel a London Eye-ra, ahol a tizenhármasszámú kabinban térdre hull, a latexnadrágjának farzsebéből kikapja a méregdrága gyémántgyűrűt, hozzácsap egy fabergé-tojást, s mégkérdi: Mucika, hozzám jössz? A holtomiglan-holtodiglan kimondása után a kabinban hatalmas ováció, tapsvihar, s azt kezdik el kántálni nekünk azok a brit bugrisok (természetesen angolul), hogy: Hát akkor mégis létezik az igaz szerelem! Erre én: igaz szerelem nem, de az aranytojást tojó tyúk igen. Ha az utóbbit megtalálod, úgyis az elsőről fogsz ódákat zengeni, nemde?



Remélem itt vagy Szerelmem! :(

2022. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as! Te is leírtad magad rendesen. Hasonló vagy ahhoz akinek írtam. Nem voltam egyik sem,nem is leszek. Én kemény munkával törtem ki a helyzetemből és erre büszke vagyok. De sose dicsekednék azzal hogy mim van és miből van. Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa.
2022. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!