Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki magyarázza el, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza el, mert egyszerűen nem értem? (!!!)

Figyelt kérdés
Heteroszexuális nő vagyok. Ismerek egy férfit évek óta. Szexuális kapcsolat is volt és szokott lenni köztünk, viszont feltűnt az, hogy a szexet néha akarta, néha nem. Nyilván magamban kerestem a hibát, hogy nem vonzódik hozzám stb. Mondta ez nincs így, és elmondta hogy ő biszexuális. Ezzel még úgy ahogy megbírkóztam, viszont velem a szexualitást kb 2 havonta akarta. Gondoltam a kiesett részben férfival van. Namármost aztán kitalálta hogy ő lehet inkább homoszexuális. Ez már kezdte kiverni nálam a biztosítékot. Majd észrevettem hogy hopp, a transzszexuálisokat is nézegeti. Na nekem itt lett teljesen elegem az egészből. Most komolyan kérdem, mi a fene az, hogy biszexből homoszexuális majd transzszexuális? És amúgy hogy a francba volt képe az én szexuális önbizalmam is teljesen lerombolni? (Magamban kerestem a hibát, szexuálisan gyakran visszautasított, volt hogy kitalálta csak ölelkezzünk, ahelyett hogy egyenesen megmondta volna: konkrétan azt sem tudja hogy férfi-e vagy nő, vagy sárga kiskacsa, vagy akármi.)
2022. máj. 22. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez számára valószínűleg egy sokkal nehezebb folyamat és belső vívódás. Minden ilyen helyzetben lévő embernek nehéz ezeket elfogadnia önmagában is, inkább támogasd őt, mint hogy kiakadj. Beszélj vele, ha elmondod neki, hogy te azt hitted veled van a baj, akkor valószínűleg meg fogja mondani, hogy önmagával nem volt rendben teljesen.
2022. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Támogassam??? Ha a legelején elmondja hogy azt sem tudja micsoda/kicsoda szexuálisan, akkor egyrészt nem szexeltem volna, másrészt akkor ha korrekt, támogatom. Viszont nem kívánom senkinek sem azt, ahogy a női szexuális önbecsülésem porig alázta. Csak azért mert ő nem tudta nem tudja ki is, mi is? Te támigatnál egy ilyen inkorrekt embert?
2022. máj. 22. 20:43
 3/20 A kérdező kommentje:
Soha nem mondta meg a konkrét okot! Magamtól jöttem rá, én kérdeztem rá, de akkor is sokáig kussolt, nem válaszolt, hanem egy időre elmenekült. Plusz ki tudja, lehet védekezés nélkül volt fűvel fával, én meg lehet nemibetegséget is kaptam? Szóval álljon meg a hegyi menet!
2022. máj. 22. 20:45
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Nehezebb ez neki, mint te gondolod. Légy kicsit türelmesebb, nem minden azért történik az életben, hogy neked jobb/rosszabb legyen. Mindenkinek van egy saját világa, amiben ha akarsz társ lehetsz, de birtokos az nem. Senki nem tartozik neked azért, hogy úgy viselkedjen ahogy te szeretnéd.
2022. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
A hideg kiráz az ilyen követelőző, birtokló nárcisztikus nőszemélyektől, jól teszi ha bármilyen indokkal, de menekül előled.
2022. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz? Szerinted nekem heteroszexuális nőként mindegy hogy akivel lefekszem az védekezik-e másokkal vagy sem? Hogy titkolja ezt is előttem? Legyen már eszed! Én monogám vagyok, elfogadtam hogy ő nem, viszont biszexből homoszexuálison át eljutni a transzszexualitásig az nem meredek? Gondolkodj már! Nemi bajom is lehet ezek szerint! De azert értsem meg őt... aha...
2022. máj. 22. 20:57
 7/20 A kérdező kommentje:
4-es ki kérte hogy úgy viselkedjen? Nekem az alap hogy tudom a saját szexuális orientációm, és elvárom hogy a másik is tudja, vagy mondja azt, fogalma sincs, akkor eldönthetem akarom-e vagy sem. Így viszont semmit nem tudtam!
2022. máj. 22. 20:59
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem tudja, ilyen is van. El se tudod képzelni mennyi minden van ami neked alapvető, másnak érthetetlen. Képzeld még olyan is létezik, aki egy végtagját érzi idegennek. Rendkívül ritka, de előfordul. Lehetetlen mindenki fejét megérteni, van, hogy csak szemlélődni tud az ember, hogy "hű mik vannak".
2022. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem teljesen jogos a felháborodásod, nekem melegként volt barátnőm és utólag visszagondolva nagyon sajnáltam őt, hogy velem kellett elfecsérelnie egy bizonyos időt az életéből, VISZONT...

A saját szexualitás felismerése az esetek többségében nem olyan, hogy "nah jah, akkor én most meleg vagyok :)", hanem az embernek egy hosszú önismereti úton kell végigmennie ahhoz, hogy valóban felismerje, hogy melyik nemhez vonzódik. Valakinek ez lezajlik pár év alatt kamaszkorában, valaki pedig csak a 20-as, esetleg 30-as éveiben eszmél rá...

Tehát lehet, hogy most úgy érzed, hogy a pali csak át akart téged b@szni, vagy hogy te vagy a hibás, de ez egyáltalán nem így van. Csupán annyi a helyzet, hogy az idő múlásával ráeszmélt, hogy ő valójában a férfiakhoz vonzódik szexuálisan. Bármennyire nehéz ezt elfogadni, de sajnos ez ellen te nem tehetsz semmit.

Természetesen abban igazad van, az őszinteség és a bizalom fontos pillére egy alkami kapcsolatnak is, de értelemszerűen ez nem folytatódhat, mert így hacsak nem hazudtok egymásnak, vagy önmagatoknak egyikőtök sem jár jól vele... Az már a te döntésed, hogy barátok maradtok és támogatod őt, vagy megszakítotok minden kapcsolatot. Én például utána évekig jóba voltam az ex-barátnőmmel, és az egyik legjobb barátom volt.

Persze megértem, hogyha kedvelted, akkor nehéz ezt elfogadni, viszont sajnos nem tudsz mást tenni. Az a lényeg, hogy semmiképp se hibáztasd se őt se magad, mert erről egyikőtök se tehet, hogy a csávó a férfiakhoz vonzódik.

2022. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm! A "vicc" az, hogy nem vállalja fel egyik lehetőséget sem! Sosem mondta egyikre sem, hogy biztos az!
2022. máj. 22. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!